(Фото: © Africa Studio / Shutterstock.com)

Лічильник економії CO₂: на 500.000 тонн менше викидів в рік!

Лічильник зменшення викидів CO₂ за допомогою обладнання Viessmann показує наш шлях до 100% нейтральності CO₂. Приєднуйтесь до нас на цьому шляху. Подивіться, на скільки тонн було зменшено викиди CO₂ в усьому світі за допомогою рішень Viessmann в галузі опалення, охолодження та кондиціонування. У 2019 році це було 500 000 тонн! Лічильник CO₂ оновлюється щосекунди!


Лічильник зменшення об'єму викидів CO₂ завдяки кліматичним рішенням від Viessmann в цьому році у всьому світі:


CO2 Live-Ticker

Рішення від Viessmann
цього року зменшили на
0,   0   0
тонн викиди CO2.Наш внесок на шляху до спільного майбутнього

"Ми створюємо життєві простори для майбутніх поколінь" — наша корпоративна мета — це не мелодійне рекламне повідомлення, а щоденна мотивація до роботи, якою керуються десятки тисяч членів великої світової родини Viessmann. Разом ми вже досягли цілей плану захисту клімату Німеччини на 2050 рік завдяки фундаментальній зміні виробничих процесів у 2012 році - із наявними на ринку технологіями. 70% енергетичних рішень для житлових та промислових будівель вже виробляються в штаб-квартирі компанії в Аллендорфі (Едер) з використанням відновлюваних джерел енергії. Це дає зрозуміти, що захист клімату — це не питання технології, а виключно волі. І що кожна компанія, і кожен з нас, може щось зробити!

Заходи щодо захисту навколишнього середовища та клімату

Але ми робимо набагато більше: кліматично нейтральні відділення продажів, зарядні станції для електромобілів на заводах, можливість лізингу велосипедів для працівників, вантажівки з природним газом для доставки продукції - перелік наших заходів щодо захисту навколишнього середовища та клімату довгий.

Лічильник CO2 дає зрозуміти, що кожен може зробити свій внесок, і показує економію в режимі реального часу

Але кожен покупець наших пристроїв зробив важливий внесок. Обравши нашу продукцію та використовуючи її, у 2019 році було зменшено викиди вуглекислого газу на 500 000 тонн. Лічильник CO₂ в режимі реального часу показує на скільки наші клієнти, придбавши енергоефективну та екологічну продукцію Viessmann, зменшили викиди в атмосферу в поточному році. Тим не менш, потенціал для покращення ситуації все ще величезний: дві третини українських систем опалення застаріли. Вони є найбільшими енергетичними споживачами в приватних домогосподарствах, оскільки в середньому 84% енергії в будинку використовується для обігріву приміщень та приготування гарячої води.

Наша амбітна мета: 100% нейтральність CO2

У нас амбітна мета — ми працюємо на 100-відсоткову нейтральність CO₂. Приєднуйтесь до нас. Скористайтеся нині привабливими умовами з купівлі та експлуатації екологічного обладнання для опалення та створюйте життєві простори для наступних поколінь разом з нами. Кожен може зробити свій внесок!