Заміна всієї енергоцентралі протягом одного місяця

Лише на другий погляд відвідувач усвідомлює, що перебуває в реабілітаційній клініці, а не в готелі. Пацієнти — гості, яким потрібен максимально приємний відпочинок після серйозної хвороби або операції. Окрім відповідального ставлення до комплексного процесу відновлення для своїх гостей, Medical Park AG також серйозно відноситься до захисту навколишнього середовища. Наразі це включає великий проект модернізації з ефективними енергетичними системами від Viessmann.

Сучасна медична допомога, обслуговування на найвищому рівні з винятковим оточенням

Medical Park AG (АТ Медичний парк)

Medical Park AG пропонує медико-терапевтичні послуги з реабілітації та профілактики в десяти клініках та трьох амбулаторних медичних центрах по всій Німеччині.

Незвичайне поєднання найсучаснішої медичної допомоги, обслуговування на найвищому рівні з надзвичайною обстановкою суттєво сприяє успішному лікувальному процесу. Клініки Medical Park AG розташовані в найкрасивіших регіонах відпочинку Німеччини.

Безперервна робота Медичного парку під час модернізації

З інвестицією близько 3,5 мільйонів євро, Medical Park AG оснащує свої 13 будівель новою опалювальною технікою. Модернізація розпочалась з Клініки Св. Губерта на 460 номерів у Бад-Віззеє. На заміну всього опалювального центру знадобилося лише чотири тижні. Для цього встановлено два газові конденсаційні котли Vitocrossal 300 та когенераційна установка Vitobloc 200. Мобільний опалювальний центр забезпечив безперебійну роботу в період оновлення. Крістіан Мерц, відповідальний за проект : «Ми швидко з’ясували, де можна заощадити енергію. Нам потрібні високотемпературні системи опалення, особливо в старому будівельному фонді, але ми все-таки досягаємо значної економії за допомогою нової енергетичної концепції".

Два газоконденсаційні котли Vitocrossal 300, кожен потужністю 978 кВт, і комбінована теплова електростанція Vitobloc 200 потужністю 140 кВел і 207 кВт/год

Тривала експлуатація когенераційної установки зменшує витрати на електроенергію вдвічі

Серце енергетичного центру - це ТЕЦ Vitobloc 200, відпрацьоване тепло якої використовується для покриття базових потреб в опаленні та гарячій воді. При необхідності включається газовий конденсаційний котел Vitocrossal 300.

Електроенергія, що виробляється ТЕЦ, використовується повністю у внутрішній мережі. А вночі немає потреби навіть отримувати електроенергію з загальнодоступних мереж. "Ми вдвічі зменшили витрати на електроенергію з 28 000 до 14 000 євро", - наголошує Мерц.

Завдяки новим енергетичним центрам клініки Медичного парку зменшують викиди CO₂ на 2208 тонн на рік. Для поглинання цієї кількості забруднювачів було б потрібно 144 000 дерев.

Цифри, факти, аргументи

●  1 x Vitobloc 200 EM-140/207, Потужність: 140 кВел/207 кВт/год
●  2 x Vitocrossal 300, Загальна потужність: 1956 кВт
●  Заміна всього енергетичного центру всього за чотири тижні
●  Покриття енергопотреб під час встановлення нової системи за допомогою мобільної котельні
●  Зменшення витрат на електроенергію в половину

Доктор мед. наук Ульріх Р. Маурер, генеральний директор Medical Park AG

Доктор мед. наук Ульріх Р. Маурер, генеральний директор Medical Park AG

«Наші будівлі розташовані в мальовничих місцях. І з цієї причини Медичний парк має особливий інтерес до збереження природи. Цьому сприяють ефективні енергетичні системи Viessmann ".