Відпрацьованого тепла когенераційної установки вистачає для покриття потреб опалення та гарячого водопостачання влітку

Якщо десь у центрі уваги і є люди, то це у лікарні, де здоров’я пацієнтів знаходиться під пильним наглядом лікарів та медперсоналу. 

Але без надійної техніки операції в лікарні неможливі. Електрика та тепло повинні бути постійно доступними. Лікарнею св. Августина керує Західне відділення Caritas gGmbH, керівні принципи якого також включають відповідальне та дбайливе використання наявних ресурсів.

Caritas Trägergesellschaft West gGmbH

Die Caritas Trägergesellschaft West — є установою католицької церкви, яка опікується п’ятьма лікарнями та трьома будинками для престарілих. Лікарня св. Августина у Дюрені має 287 ліжок і понад 500 працівників. Сьогоднішня клініка з 1896 року підтримувалась виробником паперу Бенно Шоллером. Її метою було лікувати та доглядати за старими та хворими працівниками компанії та мешканцями сусідніх містечок.

У Vitobloc 200 EM-140/207 працює газовий двигун Otto з триходовим каталітичним перетворювачем.

Генерація енергії та економія коштів

Постійна модернізація клініки, яка була заснована понад 110 років тому, супроводжується постійним оновленням енергетичної системи. Довгострокове планування заклало фундамент для можливості інвестицій в енергосистему.

Серцем системи є встановлена в 2011 році комбінована теплоелектростанція Vitobloc 200 EM-140/207, яка виробляє електроенергію та тепло. Надійна безперервна робота окупається. Тривалість роботи понад 30 000 годин значно перевищила очікування замовників.

"У плані ми мали менший термін експлуатації", - каже Бенджамін Вайднер, технічний координатор. Перерви в роботі були виключно для здійснення технічного обслуговування.

Зараз традиційні існуючі котли влітку практично не працюють, оскільки основне навантаження, необхідне для опалення та гарячої води, покриває ТЕЦ. Під час вироблення електроенергії генерується відпрацьоване тепло, яке споживається в самій лікарні Св. Августина.

Компактний ТЕЦ Vitobloc 200 звукоізольований та на гумових буферах.

Цифри, факти, аргументи

●  1 x Vitobloc 200 EM-140/207 Потужність: 140 кВтел / 207 кВт/год
●  Витрати на електроенергію завдяки ТЕЦ зменшилися на 60 000 євро
●  Державна компенсація за електроенергію, яка використовується виробляєтья когенераційною установкою та використовується в лікарні
●  Відпрацьованого тепла когенераційної установки вистачає для покриття потреб опалення та гарячого водопостачання влітку

На 60 000 євро менші витрати на електроенергію

Економія вражає: завдяки власному споживанню, державному відшкодуванню (Закон про відновлювані джерела енергії) та меншій закупівлі з енергосистеми загального користування, з моменту встановлення було заощаджено близько 60 000 євро. Тим часом компанія "Карітас" Захід також оснастила інші об'єкти в Північній Рейн-Вестфалії ефективними ТЕЦ (когенераційними установками).

Бенджамін Вайднер, кандидат технічних наук, технічний координатор

Бенджамін Вайднер, кандидат технічних наук, технічний координатор

«Десять років тому для задоволення потреб нового корпусу лікарні св. Августина була розроблена звичайна система опалення. Додавши згодом когенераційну установку, ми досягли великої економії витрат на енергію».