Промислові водогрійні котельні великої потужності


Скористайтесь цими перевагами

  • Європейський лідер з виробництва промислових енергосистем
  • Індивідуальні рішення для міжнародного ринку
  • Змонтовані на заводі, випробувані компоненти
  • Водогрійні котли тепловою потужністю окремого агрегата до 120 МВт
Промислова котельня високої потужності

Виробництво промислових котельних установок

Водогрійні котли потужністю до 120 МВт

Крім стандартних парових котлів типу Vitomax HS, на підприємствах Групи Viessmann на індивідуальний запит можуть бути виготовлені нестандартні парові котли, потужністю до 120 тон на годину.

Ще більші потужності можуть досягатися через каскадування декількох котлів. На індивідуальний запит можуть бути побудовані котли, довжина, ширина й висота яких відповідатимуть доступному простору в котельні замовника.

Індивідуальні рішення для ринків різних країн

Зростання попиту з різних галузей промисловості, якість наших продуктів і близькість до клієнта призводять до остійного зростання в цьому сегменті ринку. Для замовників з промисловості Viessmann поставляє як стандартизовані одно- й двожаротрубні котли, так і установки, розроблені під потреби конкретного клієнта.

Змонтовані на заводі, випробувані компоненти

Залежно від транспортної доступності об'єкта та можливості занести обладнання в приміщення, компоненти котлів або збираються заздалегідь, або поставляються модулями за допомогою дорожнього чи морського транспорту. Таким чином можна скоротити час монтажу на об'єкті та уникнути помилок.


Основні компоненти для генерування гарячої води

Ми можемо запропонувати різні типи котлів, що задовольнять різні запити у середньому й високому діапазоні потужностей.

Жаротрубні котли

На базі своєї конструкції й оснащення, котли великої потужності створюють найкращі передумови для задоволення запитів індивідуальних клієнтів для різних галузей. Конструктивні особливості наших котлів та наш багаторічний досвід у спорудженні котлів великої потужності забезпечують високу якість, турбуються про надійність у роботі та тривалий строк служби. Потужність водогрійних котлів, залежно від конструкції, сягає близько 42 МВт.

Одножаротрубні котли Vitomax

Одножаротрубні котли Vitomax

Одножаротрубні котли типу Vitomax можуть видавати теплову потужність від 0,35 до 20,0 МВт.

Для підвищення ефективності застосовується економайзер. Він використовує надлишкове тепло для нагріву живильної води або води у зворотній магістралі, й це допомагає знизити витрати на енергоносії.

Двожаротрубні котли Vitomax D

Димогарні котли з двома камерами згоряння типу Vitomax D видають корисну потужність від 10 до 38 мегават.

Для підвищення ефективності застосовується економайзер. Він використовує надлишкове тепло для нагріву живильної води, й це допомагає знизити витрати на енергоносії.

Двожаротрубні котли Vitomax D
Водотрубні котли з великим об'ємом водяного простору

Водотрубні котли з великим об'ємом водяного простору

При сполученні водотрубного котла та котла з великим об'ємом водяного простору можна досягти теплової потужності до 58 МВт.

Для підвищення ефективності застосовується економайзер. Він використовує надлишкове тепло для нагріву живильної води або зворотної магістралі, й це допомагає знизити витрати на енергоносії.

Водотрубні котли

Потужність такого котла сягає 120 тон насиченої або перегрітої пари на годину, а при застосуванні як водогрійний котел можна досягти потужності до 120 МВт.

Водотрубні котли
Котли-утилізатори

Котли-утилізатори

У котлах такого типу гаряча вода або пара виробляється з надлишкового тепла газової турбіни чи газового двигуна. Потужність такого котла визначається параметрами, які задає замовник. Котли-утилізатори можуть мати жаротрубну, водотрубну конструкцію, або певну комбінацію цих типів.

Котли на біомасі

Крім котлів, що використовують газ чи рідке паливо, ми можемо запропонувати котли на твердому чи біологічному паливі.

Конструктивні рішення та послуги з одних рук

При реалізації об'єктів з промисловими котельнями ми можемо запропонувати широкий спектр інжинірингових послуг та розробити для замовника індивідуальні рішення.

До енергетичної системи великої потужності належить різноманітне оснащення, таке як пальники, насоси, арматура, вентилятори, канали повітря та димових газів, димарі, трубні системи тощо. На бажання замовника може бути розроблена індивідуальна концепція.

Наші інженери нададуть активну допомогу та візьмуть участь у розробці нових продуктів.

3-D-Kesselhausplanung

Проектування котелень у форматі 3-D

Випробування якості двожаротрубного котла

Випробування якості двожаротрубного котла
Занесення котла через дах будинку висотою 120 метрів

Занесення котла через дах будинку висотою 120 метрів

Надійна та швидка технічна допомога

Складні промислові котельні установки вимагають надійного і швидкого обслуговування. Техніки Viessmann доступні в будь-яку пору дня, якщо виникає несправність.

Вони мають готове рішення на випадок кожної проблеми. Неважливо, чи йде мова про реконструкцію котла чи заміну пальникового пристрою. Для старих котельних установок вони завжди нададуть консультацію щодо модернізації котельні або можливості підвищити ефективність, щоб досягти економії коштів.

Звичайно, ми виконуємо роботи з ревізії обладнання: чистка водяних труб і димоходів котла, реконструкція чи ремонт, оновлення жарових труб та регулярний сервіс.

Надійна та швидка технічна допомога
Виготовлення котлів великої потужності

Зазирнути на виробництво двожаротрубних котлів

Модернізація електростанції міста Хемніц

Великі водогрійні котли забезпечують теплом 40 відсотків домогосподарств німецького міста Хемніц (бл. 250 тис. населення)

Viessmann Industriesysteme не лише поставляє потужні котли, а й реалізує великі проєкти. Прикладом стало повне переоснащення теплової станції Альтхемніц. Установка, що належить постачальнику енергії eins (energie in sachsen), мала бути модернізована після 40 років експлуатації. Після введення в експлуатацію в кінці 2018 року три двожаротрубні котли передають у тепломережу, залежно від поточної потреби, до 100 мегават, що дозволяє покрити потреби близько 40 відстоків домогосподарств міста в опаленні та гарячій воді.

●  Проектування і конструкція у форматі 3D
●  3 однакові водогрійні котли потужністю по 33,3 МВт.
●  210 тон обладнання доставлені з Венло (Нідерланди) у Хемніц (Німеччина).
●  Монтаж трьох котлів великої потужності в маленькому котельному приміщенні, що залишилось після старого обладнання.
●  Котельня покриває пікове навантаження у 100 МВт теплової потужності.

На відео показано, як наші підприємства з дивізіону промислових систем реалізують цей гігантський проєкт.

Нові водогрійні котли забезпечують велику частину 250-тисячного міста тепловою енергією

Для активації відео натисніть кнопку відтворення. Зауважте, що, відкривши відео, ваші дані передаються на YouTube. Для детальної інформації дивіться нашу політику конфіденційності.

Модернізація котельні Альтхемніц

Zum Leistungsspektrum der Industrial Boiler Solutions zählen:

●  Projektleitung und -abwicklung 
●  Anlagen-Engineering 
●  Montage 
●  Inbetriebnahme