Котли-утилізатори

Для отримання води або пари великого тиску

Котли-утилізатори використовують тепло димових газів, отриманих при згорянні, або потоків гарячого повітря після промислових процесів, для генерування гарячої води чи насиченої пари.

Виходячи з економічної вигоди, котли-утилізатори знаходять своє застосування у комбінації з газовими турбінами та когенераційними установками. Також численні промислові підприємства, в умовах зростання цін на енергоносії, знаходять вигоду в тому, щоб використовувати надлишкове тепло технологічних процесів у котлах-утилізаторах. Компанія Viessmann виробляє котли-утилізатори двох основних конструкцій:

Котел-утилізатор без додаткового пальника

Для вироблення гарячої води чи насиченої пари використовуються тільки димові гази чи потоки гарячого повітря.

Водогрійний чи паровий котел з утилізацією надлишкового тепла і з пальником

Це котел, що працює з пальником і з додатковим використанням димових газів.

Рішення про те, який тип котла застосувати в кожному випадку, приймається з урахуванням умов на даному об'єкті та вимог клієнта.


Жаротрубно-газотрубний котел

Жаротрубно-газотрубні котли

Котли-утилізатори виробництва Viessmann сконструйовані за принципом жаротрубно-газотрубного котла. В котлах такої конструкції димові гази проходять через трубний пучок, в якому вони віддають свою енергію теплоносію – воді, яка перебуває в корпусі котла. На вході й на виході котла-утилізатора встановлені камери збору димових газів, на яких розташовані отвори для чистки і до яких підключаються труби для димових газів.


Котли-утилізатори icons-gas-oel-25x25.png

Завдяки своїй конструкції та оснащенню, котли-утилізатори Viessmann пропонують найкращі передумови для того, щоб задовольнити індивідуальні вимоги клієнтів у широкому спектрі областей застосування. Конструктивні особливості виконання котлів-утилізаторів Vitomax і наш багаторічний досвід у спорудженні котлів великої потужності гарантують високу якість обладнання, забезпечують високу надійність у роботі та тривалий строк служби.