Парові котли

Системні рішення для промислового виробництва пари

Істотними вимогами до промислових об'єктів є енергетично ощадливе та нешкідливе для довкілля генерування пари, а також висока надійність у роботі та експлуатаційна готовність парогенераторів. Відповідно до запитів замовників розробляються індивідуальні рішення. Це вимагає здійснення компетентних консультацій, надання широкої програми пов'язаних послуг, та власне парових котлів, конструкція яких робить можливим економне й надійне виробництво пари.

На основі своєї конструкції та оснащення, котли великої потужномті Vitomax створюють найкращі передумови для того, щоб задовольняти запити індивідуальних клієнтів у широкому спектрі їх застосування. Конструктивні особливості котлів Vitomax, а також багаторічний досвід наших інженерів у розробці обладнання для промисловості, забезпечують високу якість продукції та сприяють її надійності в роботі та тривалому строку служби.

Фахівці з виробництва котлів великої потужності та наші партнери зі спеціалізованих фірм можуть розробити на основі ваших проектних даних, разом із вами, економічне та надійне рішення. Котли виготовляються відповідно до європейської директиви щодо обладнання, яке працює під високим тиском, а також до стандартів країн, у які вони поставляються – зокрема, з урахуванням чинних стандартів для України

Стандартизоване оснащення парових котлів Viessmann

Стандартизоване оснащення

Елементи оснащення промислових котлів Viessmann розраховані на оптимальну взаємодію з котлом і одне з одним. До них належать:

●  Системи керування й контролю
●  Вимірювальні пристрої та регулятори
●  Пальникові пристрої з системами подачі палива
●  Хімічна водопідготовка
●  Баки живильної води з установкою термічної деаерації
●  Трубопроводи, системи відводу димових газів
●  Системи утилізації вторинного тепла
●  Прилади для аналізу води

Парові котли icons-gas-oel-25x25.png

Конструкція котлів, розрахована на низькі теплові напруги в камері згоряння, внутрішні водоохолоджувані поворотні камери, розташовані в задній частині котла, а також водоохолоджувана лінія підключення пальника без обмурівки – усе це забезпечує нешкідливе для довкілля спалювання рідкого й газоподібного палива при роботі з усіма основними моделями пальників, доступними на ринку. Багато конструктивних деталей наших котлів отримали патенти, або охоплені правовим захистом промислових зразків.