Берегти природу з біоенергетичними селами

Вирішальну роль у досягненні цілей політики захисту клімату відіграє ринок тепла, на який припадає найбільша частка – понад 40 відсотків споживання енергії. Установивши сучасні, високоефективні системи, можна зекономити до третини енергії на ринку тепла.

Так звані біоенергетичні села роблять внесок у справу економії енергії. Всі будинки в них опалюються через місцеву тепломережу, підключену до котельні на околиці села, яка працює на відновлюваних видах палива. Це може бути біогазова установка, що використовує відходи сільського господарства, або деревина з місцевої деревообробки. Таким чином, кожне біоенергетичне село стає стратегічним екологічним проектом, сприяє збереженню довкілля й клімату, а в ідеальному випадку зовсім не споживає викопних видів палива, таких як рідке паливо чи газ.

Низькі витрати при впровадженні

Вартість підключення одного домогосподарства до теплової мережі біоенергетичного села коштує (в Німеччині) приблизно 4500 євро. Сюди вже включений внесок до обслуговуючої компанії (зазвичай, це кооперативне товариство). У порівнянні з традиційним опаленням на рідкому паливі ціна теплової енергії падає на 10-20 відсотків. При цьому досягнута економія дедалі зростає протягом наступних років експлуатації. Економія викидів СО2 при цьому становить понад 50 відсотків.

Viessmann – надійний партнер на всіх фазах співпраці

Як комплексний постачальник енергетичних систем, Viessmann пропонує всі компоненти з одних рук. У співпраці з фірмами-партнерами з Групи Viessmann ми постачаємо не лише системи опалення, що працюють на відновлюваній енергії. Ми пропонуємо також такі послуги в рамках інтегрованого проектування, як перша консультація, дослідження можливості реалізувати проект та техніко-економічні розрахунки, а також роботи з проектування у співпраці з місцевими проектувальними організаціями та реалізація проекту (як генеральний підрядник).

При цьому ми працюємо разом з регіональними постачальниками послуг та місцевими монтажними фірмами, що сприяє збереженню робочих місць у регіоні. Нарешті, Viessmann постачає систему керування для обслуговування всіма теплогенераторами та тепломережею в цілому.

> Тепло й електроенергія з відновлюваних джерел для комунальних господарств і житлових будинків (PDF, 4 Мб)

Контакт

Контактний партнер

Viessmann Deutschland GmbH
Розробка біоенергетичних сіл та систем
Viessmannstraße 1
35107 Allendorf (Eder)

Послати поштою
Bioenergiedorf_Komplettangebot.jpg

Перспективно та економно

Для реалізації біоенергетичного села або для певного часткового рішення Viessmann має енергетичні системи для різних варіантів - перспективні та економні.

Регенеративні джерела енергопостачання: багато плюсів для мешканців і комунальних господарств

Передумови для створення біоенергетичного села дуже просто описати: це має бути населений пункт сільського типу, що має від 500 до 1500 мешканців.

Надійне та економне постачання

На околиці села проектується та споруджується енергетична установка – витрати на транспорт сировини мають бути мінімальними. Енергетична установка має надійно забезпечувати опалення й гаряче водопостачання в кожний час. Кожне домогосподарство робить інвестицію, розраховану на десятиліття, і не несе подальших витрат.

Витрати на опалення зменшуються в далекій перспективі, це розвантажує бюджет родини і відкривають простір для нових інвестицій. Наприклад, покращити теплоізоляцію будинку, що дозволить додатково зменшити споживання тепла.

Посилити регіональну економіку, розвантажити місцевий бюджет

Біомаса, потрібна для генерування тепла, закупається зазвичай з найближчих околиць населеного пункту. Таким чином ми покращуємо стан місцевої економіки, даємо заробіток сусіднім сільським і лісовим господарствам. При цьому зростає ринкова вартість землі, приходять нові інвестиції та створюються робочі місця. Нарешті, зменшене споживання комунальних будівель означає розвантаження місцевого бюджету.

Демонтаж традиційної системи опалення

У малих населених пунктах із переважно приватною забудовою в Німеччині опалення здійснюється переважно на рідкому паливі. При переході на регенеративні джерела енергії, індивідуальний котел поступається місцем станції передачі тепла, яка має розмір настінного компактного котла. Ця станція за допомогою лічильника тепла фіксує реально спожиту кількість теплової енергії. Бак для рідкого палива стає непотрібним і може бути демонтований, бруд і запах дизельного палива ідуть в забуття.

Переваги для села завдяки низьким цінам на енергію

Статус біоенергетичного села підвищує привабливість населеного пункту для розміщення промислових об'єктів. Існуючі та нові підприємства мають велику перевагу, що можуть споживати енергію, значно дешевшу за традиційну.


Біоенергетичне село Веттезінґен

video-wettesingen.jpg

Vitosol_200-T_SPL.jpg
Vitosol 200-T, тип SPL - трубчастий колектор для великих геліоустановок