Vitosol 200-FM – потужний плаский колектор з підключенням абсорбційного шару ThermProtect

Потужний плаский колектор Vitosol 200-FM стане ідеальним доповненням для будь-якої опалювальної системи. З абсорбційною поверхнею 2,3 м² ці колектори підійдуть споживачам з різноманітними потребами в енергії.

В середньому за рік вони покривають до 60 відсотків енергії, потрібної для гарячого водопостачання, та здійснюють підтримку опалення. У зв'язці з конденсаційним котлом, завдяки безкоштовній енергії Сонця, можна зекономити понад третину енергії, що витрачається на опалення та гаряче водопостачання протягом року.
 

Скористайтесь нашими перевагами

  • Потужний плаский колектор з абсорбційним шаром ThermProtect
  • Немає перегріву поверхні чи утворення пари при низькій віддачі тепла
  • Високий відсоток покриття потреб на підтримку в опаленні та гарячому водопостачанні за рахунок сонячної енергії
  • Універсальна конструкція для монтажу на похилих чи пласких дахах, вмонтування в дах чи встановлення на фасаді
  • Привабливий дизайн, індивідуальне лакування рами в заданий колір із палітри RAL

Продукт у розрізі

Огляд

Площа брутто
2,51 м² (SV2F/SH2F), 2,56 м² (SV2G/SH2G)
Площа абсорбера
2,32 м²
Тип колектора
icon-solar.png
Плаский колектор
Дизайн
Темно-синя рама. На запит рама виготовляється в усіх інших кольорах палітри RAL.
Застосування
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Житлові будинки, промисловість, комунальне господарство | Новобудова і модернізація
Тип монтажу
Плаский колектор для вертикального (тип SV2F) чи горизонтального (тип SH2F) монтажу, для пласких і похилих дахів. Тип SV2G (вертикальний) і SH2G (горизонтальний) для вмонтування в дах.
Інші особливості
Для підігріву питної води, води для опалення чи плавальних басейнів через теплообмінник.
Vitosol-200-FM-Schnitt.png

ThermProtect захищає від перегріву

"Розумний" абсорбційний шар захищає колектори від перегріву. Технологія ThermProtect, запатентована компанією Viessmann, відключає сонячні колектори при досягненні заданої температури. При температурі понад 75°С змінюється кристалічна структура абсорбційного шару, значно підвищуючи випромінювання ним тепла і зменшуючи тим самим потужність колектора. Завдяки цьому максимальна температура в колекторі значно нижча, і в контурі геліосистеми не утворюється пара.

Зі зниженням температури кристалічна структура повертається до первісного стану. Після цього знову понад 95 відсотків отриманої енергії Сонця поглинається та перетворюється в тепло. Лише п'ять відсотків енергії відбиваються від колектора. Зміна кристалічної структури може повторюватись необмежену кількість разів.

Сонячний колектор Vitosol 200-FM, будинок на 2 родини, Ґайзенфельд (Німеччина)

Ефектний вигляд на дахах будь-якого типу

Vitosol 200-FM – Ваш вибір у випадку, коли потрібен колектор з рамою, виконаною в індивідуальному кольорі з палітри RAL. Стандартно вона виконується в темно-синьому тоні, який добре підходить для більшості дахів.


Сонячний колектор Vitosol 200-FM, вмонтований у дах

Вмонтування в дах

Колектор Vitosol 200-FM, тип SV2G (вертикальний) чи SH2G (горизонтальний), може гармонійно поєднуватись з дахом, вмонтовуючись у покрівлю практично на повну глибину.

Надійно ущільнений і теплоізольований для тривалої роботи

Гнута алюмінієва рама по периметру колектора й безшовна пластинчаста обшивка гарантують довготривалу щільність і високу стабільність колектора. Його задня стінка захищена від ударів та від корозії. Високоякісна теплоізоляція особливо в перехідні сезони та взимку значно зменшує втрати тепла.

Рама сонячного колектора Vitosol 200-FM

Рама колектора зі спеціальним профілем для поєднання з рамою покрівлі


Простий монтаж

Колектор розроблений з думкою про зручний монтаж. Вмонтовані трубки подавальної та зворотної магістралей дозволяють надійно монтувати також великі групи колекторів, за допомогою гнучких трубних з'єднань із нержавіючої сталі. Можна просто з'єднати між собою до дванадцяти сонячних колекторів. Пласкі колектори універсально підходять для монтажу на даху, для вмонтування в дах і для монтажу на підставках, наприклад на пласких дахах. Зручна для монтажу система кріплень від Viessmann складається з випробуваних і захищених від корозії складових частин з нержавіючої сталі та алюмінію.


esop-online.jpg

ESOP-Онлайн

Розрахункова програма для геліосистем ESOP-Online (інтерфейс німецькою, англійською та ще декількома мовами) дозволяє порівняти різні сполучення й комбінації продуктів та оцінити їхню економічну ефективність.

Після введення всіх потрібних параметрів ESOP розраховує орієнтовні показники енергії випромінювання та продуктивність системи, якої можна досягти на його основі, а також відсоткову долю покриття загального споживання системи при різних варіантах комбінації опалювальних приладів.