Vitobloc 200, тип EM-238/363


Скористайтесь нашими перевагами

  • Випробувана технологія: у світі працюють вже понад 2500 модулів Vitobloc 200
  • Цілком готовий до підключення і випробуваний на заводі
  • Плавні у роботі двигуни з триходовим каталізатором
  • Випробувані системи віддаленого контролю та автоматизації
  • Приваблива програма підтримки (в Європі)


Випробувана технологія

Когенераційний модуль Vitobloc 200 EM-238/363 дає 238 кВт електричної енергії та 363 кВт теплової. Якщо встановити додатковий конденсаційний теплообмінник типу Vitotrans 200 AC, можна додатково передати понад 63 кВт(тепл) у систему опалення

КГУ ідеально підходять для випадків, коли тепло потрібне протягом тривалого проміжку часу, а на виробництво електроенергії виділений максимально тривалий час.

Зі своєю потужністю установки Vitobloc 200 підходять для спорудження нових і модернізації існуючих об'єктів у великій та середній промисловості, а також комунальному господарстві.


Надійний та економний

Vitobloc 200 відповідає вимогливим Технічним умовам підключення (TAB), які виставляють організації, що обслуговують електромережі в Європі. До серійного оснащення належать стартерні батареї та синхронні генератори, завдяки яким КГУ забезпечують резервний режим роботи.

Довгі часові проміжки між обслуговуванням завдяки вбудованому пристрою забезпечення мастильними матеріалами зменшують витрати на обслуговування та час простою. Цілком готові до підключення і випробувані на заводі модулі забезпечують мінімальне навантаження при установці та надійні параметри в роботі.


Продукт у розрізі

Vitobloc-200_EM-199-238-Schnitt.png

Схожі продукти