Vitobloc 200 тип EM-430/580 варіант SCR

З новою когенераційною установкою (КГУ) Vitobloc 200 EM-430/580 у варіанті SCR вимоги 4. BImSchV виконані: встановлення каталітичного перетворювача SCR забезпечує особливо низькі викиди оксиду азоту. КГУ має стабільно високий електричний ККД 39,6 відсотка. Це забезпечує постійну ефективну роботу протягом усього періоду експлуатації.

Збільшення потужності

Завдяки Vitobloc 200 EM-430/580 SCR, Viessmann розширює спектр своїх когенераційних установок у муніципалітетах, торгівлі та промисловості широким асортиментом продукції, який підходить для широкого спектра застосувань. Завдяки модульній структурі когенерація може бути налаштована відповідно до особливих потреб користувача.

З потужністю 430 кВт електричної та 281 + 32 кВт теплової енергії, Vitobloc 200 EM-430/580 SCR спеціально розроблений для використання на громадських об'єктах та для використання постачальниками енергії, підрядниками, роздрібними продавцями та підприємствами. Також доступні версії з температурою зворотної магістралі від 60 до 80 ° C. Це дозволяє інтегрувати в системи з абсорбційними охолоджувачами та застосуваннями теплових масел. Поєднання з котлами для відпрацьованого тепла завершує широкий спектр застосування.

Великі інтервали між обслуговуваннями

Надійна конструкція КГУ гарантує високу експлуатаційну надійність з довгими інтервалами технічного обслуговування та тривалим терміном експлуатації. Двигун внутрішнього згоряння забезпечує тривалий час роботи до 1000 годин до наступного сервісного обслуговування. Комплексний сервіс від Viessmann гарантує максимальну готовність КГУ, який працює високоефективно протягом усього свого життєвого циклу.

Особливості продукту

● Потужність: 430 кВел, 281 + 32 кВт
● Електрична ефективність: 39,6%
● Загальна ефективність: 90%
● Рівень звукової потужності: макс. 90 дБ (А)
● Розміри (довжина х ширина х висота): 4000 х 1600 х 2000 мм
● Вага: 7300 кг
● Додаткова опція: зовнішній теплообмінник димових газів потужністю 300 кВт

Скористайтеся цими перевагами

● Низькі експлуатаційні витрати завдяки великим інтервалам між обслуговуваннями
● Надійний двигун з низькими вимогами до обслуговування
● Швидкий час амортизації завдяки високій електричній ефективності протягом усього життєвого циклу
● Онлайн-моніторинг за допомогою TeleControl 
● Якісне постачання запасних частин завдяки розгалуженій сервісній мережі
● Просте дотримання граничних значень викидів завдяки каталітичному нейтралізатору SCR

Схожі продукти