Vitomax LW: низькотемпературні водогрійні котли, 0,65 – 22,0 МВт, для комерційного застосування


Особливості продукту:

 • Діапазон потужності: від 0,65 до 22 МВт
 • Робочий тиск: 6, 10, 16 бар
 • Паливо:
  ● Дизельне паливо (HEL), викиди NOx (можливо <150 мг/м³ димових газів)
  ● важке рідке паливо: мазут М 100
  ● природний газ, викиди NOx (можливо <70 мг/м³ димових газів)
  ● та інші, напр. біогази / біомасла, тваринні жири
 • Висока ефективність: ККД до 95,5%
 • Кутові анкери, розташовані попарно, зменшують напруження в компонентах
 • Оптимальна геометрія жарової труби для низькоемісійного горіння
 • Максимальні інтервали огляду та зручність обслуговування завдяки достатній кількості отворів для огляду і доступу 
 • Використання в різних галузях промисловості, таких як виробництво харчів, добрив, будівельних матеріалів, паперу, напоїв, хімічна та фармацевтична промисловість, лікарні й нафтопереробні заводи, а також у місцевих та центральних теплових мережах

Економічне виробництво гарячої води

Енергоефективність, низький рівень викидів, а також висока експлуатаційна надійність та доступність систем є основними вимогами до опалювальних центрів у великих будівлях та на промислових підприємствах. Vitomax LW — це водогрійні котли низького тиску для температури подачі ≤ 110 ° C та допустимого робочого тиску 6, 10 або 16 бар.

В наявності версія з низькими викдами NOx

Триходовий котел характеризується низьким навантаженням на камеру згоряння та низьким рівнем викидів забруднюючих речовин та оксидів азоту. При експлуатації на газі викиди NOx у серії з низьким вмістом NOx становлять менше 70 мг/нм³, а при експлуатації на рідкому паливі нижче 150 мг/нм³.

Просторово-оптимізована конструкція з низькою напругою забезпечують хорошу самоциркуляцію та безпечне відведення тепла.  Як і у випадку з Vitomax HW, додаткові насоси для котла не потрібні, що значно спрощує гідравлічну інтеграцію. Оптимальна конструкція нагрівальної поверхні та димоходу забезпечує низький опір з боку гарячого газу.

Перевірена та надійна технологія

Зазвичай на введеня в експлуатацію нових опалювальних центрів для промислових та комерційних компаній відводиться небагато часу, адже необхідно забезпечувати тепло для забезпечення діяльності. Це особливо актуально для реконструкції або модернізації, коли система замінюється під час роботи компанії. Тут системний оператор може покластись на перевірену та надійну технологію Viessmann.

Узгоджені компоненти

У великій котельній системі водогрійний котел Vitomax LW забезпечує високий рівень безпеки планування та розрахунків. На додаток до вимог до найвищої якості та гнучкості, всі компоненти надійно координуються між собою. Наприклад, за допомогою попередньо зібраного обладнання для захисту від 110 ° C. Серед іншого, теплообмінники димових газів / води для технології опалення та конденсації доступні в якості аксесуарів, що підвищує ефективність роботи котла до понад 95,5 відсотків. Збільшення віддачі, підтримка тиску та компоненти відпрацьованих газів також доступні.

Особлива зручність сервісного та технічного обслуговування 

Що стосується безперервної роботи, водогрійні котли Vitomax набирають бали завдяки своїй простоті обслуговування завдяки не зношуваному, охолоджуваному водою пальнику, який надається на замовлення та задньому відхиленню без цегляної кладки. Це позбавляє від необхідності в процесі сушіння цегляної футеровки, що значно скорочує час введення в експлуатацію та час обслуговування. Еластична кришка котла полегшує монтаж та обслуговування та захищає теплоізоляцію від пошкоджень.

*Ілюстрація, можливі відхилення у разі замовлення!


Viessmann Vitomax LW: Модульність - варіанти обладнання

Модульна конструкція – варіанти виконання

[1] Ділянка для підключення пальника: a) з бетонною обмурівкою (стандартно) b) з водяним охолодженням – не потребує технічного обслуговування / без зносу (опція)

[2] Прохідний майданчик на котлі: a) Без майданчика / круглий корпус з ізоляцією (стандартно) b) Прохідний майданчик котла з підготовкою підключення платформи для обслуговування (опція)

[3] Модульна платформа для обслуговування (опція – лише разом з прохідним майданчиком на котлі)

[4] Опори котла: a) Поперечні пластини (стандартно, якщо вага котла <14 т) b) Поперечні пластини з поздовжніми рейками двотаврового профілю IPB (опція, якщо вага котла <14 т // стандартно, якщо вага котла >14 т) c) повністю з профілю IPB (опція)

[5] Короб збору димових газів із виходом назад: a) Кругла конструкція (стандарт) b) Прямокутна конструкція (опція)

[6] Вбудований теплообмінник (економайзер) і камера збору димових газів: а) Теплообмінник з чорної сталі (опція) b) Теплообмінник конденсаційний (опція) c) Камера збору димових газів з круглим виходом. Можливе поєднання різних теплообмінників