Vitomax HW, тип M94A – для температур подачі до 150 °C


Скористайтесь нашими перевагами

  • Спалювання палива з низькими викидами оксидів азоту
  • Надійне відведення тепла, проста гідравлічна обв'язка
  • Низькі втрати тепла з випроміненням завдяки оптимальній теплоізоляції
  • Шафа керування Vitocontrol для всіх пристроїв регулювання та керування котлом


Робота з рівнем викидів, значно нижчим за граничні значення

Vitomax HW – водогрійний котел високого тиску для роботи на газі та рідкому паливі, розрахований на температуру подачі до 150 °C. Допустимий робочий тиск від 6 до 16 бар. Теплова потужність у діапазоні від 8 до 20 МВт.

Оптимальна конструкція жарової труби дозволяє роботу з низьким рівнем викидів при повному навантаженні й при тривалій роботі. Триходовий котел із серії Low-NOx має викиди оксидів азоту (NOx) до 70 мг/нм³ при роботі на газі і до 150 мг/нм³ при роботі на рідкому паливі.

Для котла Vitomax немає вимог по мінімальній об'ємній витраті гарячої води:
Широкі стінки та великий водяний об'єм котла забезпечують гарну власну циркуляцію.

Не вимагаються додаткові котлові насоси, що значно спрощує гідравлічну обв'язку котла.


Конструкція, зручна для обслуговування

Як і всі котли з серії Vitomax, Vitomax HW також оснащений достатньою кількістю отворів для спостереження та контролю. Тим самим котли Vitomax задовольняють вимоги для максимально довгих інтервалів між перевірками, згідно з європейськими нормативами.

Поворотні дверцята, що легко відчиняються, полегшують обслуговування та чистку котла. Такі компоненти, як газова арматура та пальник, не мусять при цьому демонтуватися з котла, що означає менші витрати на обслуговування.


Завдяки водоохолоджувальним ділянкам для підключення пальників немає потреби в процесі сушіння обмурівки, і це істотно скорочує час введення котла в експлуатацію.

Схожі продукти