Vitomax HW, тип M96A – для температури подавальної лінії до 210 °C


Скористайтесь нашими перевагами

  • Екологічне спалювання палива з низькими викидами оксидів азоту
  • Надійне відведення тепла, проста гідравлічна обв'язка
  • Малі втрати з випромінюванням завдяки теплоізоляції оптимальної конструкції
  • Шафа керування Vitocontrol, оснащена всіма пристроями регулювання, потрібними цьому конкретному замовнику
  • Допущений за директивою 97/23/EG щодо приладів, які працюють під високим тиском


Шкідливі викиди, значно нижчі за допустимі нормативи

Vitomax HW – водогрійний котел на рідкому паливі та газі для температури подавальної лінії до 210 °C. Його максимально допустимий тиск може бути в діапазоні від 6 до 20 бар, а теплова потужність від 3,5 до 16 МВт.

Оптимальна конструкція жарової труби робить можливою роботу з низьким рівнем шкідливих викидів як при повному навантаженні, так і при тривалій роботі. При роботі на газі викиди NOx не перевищують 70мг/нм³, при роботі на рідкому паливі – 150 мг/нм³.

Для котлів Vitomax не вимагається мінімального протоку теплоносія: широкі стінки та великий об'єм котлової води забезпечують гарну власну циркуляцію, що полегшує гідравлічну обв'язку.

Низький аеродинамічний опір завдяки оптимальній формі поверхонь нагріву та димових труб.


Конструкція, зручна для сервісу

Як і всі котли серії Vitomax, Vitomax HW має достатню кількість отворів для спостереження й ревізії. Таким чином він виконує всі вимоги для максимально довгих проміжків між технічними оглядами.

Поворотні, легкі дверцята котли полегшують його обслуговування та чистку. Для цього не треба демонтувати такі компоненти, як газова арматура чи пальник, отже витрати на обслуговування невисокі.

Завдяки водоохолоджуваній ділянці жарової труби для підключення пальника, не потрібно сушити обмурівку котла, що значно скорочує час введення його в експлуатацію.

Схожі продукти