100 років компанії Viessmann: Понад 15 000 чоловік святкували разом на трьох підприємствах

Фестиваль Століття в Берліні, Гофі та на головному підприємстві компанії — в Аллендорфі

Аллендорф (Едер), 27.08.2017 – яскравим фестивалем в трьох місцях знаходження компанії відсвяткував свій столітній ювілей Viessmann. 15.000 чоловік разом із своїми сім’ями провели незабутній день та прожили багато кульмінаційних подій в головному офісі компанії в Аллендорфі (Едер), а також в Берліні та Гофі. Мабуть, найбільш ключовим «моментом століття» було об’єднання в прямій трансляції цих трьох локацій, коли всі присутні величезним хором заспівали пісню, написану спеціально для святкування ювілею.

„Вперед у нове століття“

„100+ вперед у нове століття“ – так звучить гасло компанії в ювілейному році. Воно підкреслює переломний етап, на якому перебуває Viessmann, орієнтуючись на майбутнє та готуючись до нових викликів. „+“ означає: успіхи минулого є стимулом для майбутнього, а захоплення новим закладено в ДНК компанії.

„Відкривати нове, створювати нове, розвивати нове“

Відкритість до змін стала центральною темою свята, з численними різноманітними заходами для відвідувачів. Під гаслом „Відкривати нове, створювати нове, розвивати нове“ на дев’яти сценах слідували видовищні моменти один за другим. Особливо цінною була можливість приєднатися і створити щось самому. На окремих майданчиках створювалися художні витвори за допомогою пензлів або фотоапарату, всі танцювали, брали участь в майстер-класах та спортивних змаганнях. Тісним кільцем були оточені запрошені зірки зимового спорту, спонсором яких виступає компанія Viessmann: передусім Лаура Дальмаєр, яка опинилася на вершині Олімпу після отримання 5 золотих та 1 срібної медалі під час цьогорічного чемпіонату світу з біатлону в Гохфільцені.

Спільний „Момент століття“

Він настав рівно о 16-ій годині: для моменту століття всі три локації об’єднали в прямому ефірі. Професор доктор Мартін Віссманн, його син Максиміліан, а також генеральний директор компанії Йоахім Янсен за круглим столом коротко озвучили цілі та свої бачення, як можна справитися з викликами майбутнього та стартувати в наступне століття.

120 000 євро на благодійність через акцію співробітників

Макс Віссманн скористався можливістю та зробив дуже позитивне оголошення під час ефіру: в рамках акції серед співробітників „HereViGo“ вдалося зібрати вражаючу суму в розмірі 120.000 EUR, яку передали в якості пожертви до UNICEF, terre des hommes та школи Ганса Віссманна у Франкенберзі (Едер). З початку року багато співробітників виконували приватні проекти та успішно їх реалізували. За кожну досягнуту ціль підприємство виділило для доброї справи 1000 EUR.

Ювілейна пісня

І тоді настав великий момент століття: працівники з усіх трьох локацій, на яких проводився фестиваль, об’єднали свої голоси в пісні, написаній спеціально до ювілею. В її тексті йдеться про те, що всі співробітники разом створюють майбутнє компанії так само, як і кожен з них окремо.

Скульптура з помаранчевих предметів

Уже в суботу, в першій половині дня скульптура, приурочена до століття компанії, була офіційно відкрита в штаб-квартирі Viessmann в Аллендорфі. Основою вражаючого витвору мистецтва стали різноманітні предмети повсякденного вжитку з пластику, які надали співробітники – вони пройшли переробку різноманітними способами. Стосовно розмірів та функцій предметів не було жодних рекомендацій, важливим було тільки одне: всі частини повинні бути помаранчеві – традиційний корпоративний колір компанії Viessmann.

Група Viessmann

Група Viessmann є одним з провідних світових виробників опалювальних, промислових та холодильних систем. Сімейне підприємство засноване в 1917 р., на ньому працює 12 000 співробітників, а загальний оборот по групі становить 2,25 млрд. євро (станом на 2016 р.) 54% обороту припадає на іноземні країни. Будучи сімейним підприємством, компанія Viessmann приділяє особливу увагу відповідальній та довгостроковій співпраці. Стабільність закріплена вже в корпоративних принципах компанії. Viessmann пропонує комплексні, індивідуальні рішення з ефективними системами, потужністю від 1 до 120 000 кВт, для всіх сфер використання та всіх енергоносіїв.


Ілюстрації, підписи до них

Фото 1

Інтерв'ю в момент століття: ведуча Верена Врідт розмовляє з проф. д-ром Мартіном Віссманном, Максиміліаном Віссманном і Йоахімом Янссеном.

Завантажити, 300 DPI (JPG 1 MB)

Фото 2

Близько 11 000 співробітників разом зі своїми близькими відвідали Фестиваль сторіччя в місті Аллендорф (Едер).

Завантажити, 300 DPI (JPG 1 MB)

Фото 3

Гарний настрій на цілий день: кульмінацією фестивалю стала Пісня століття, яку заспівали всі гості разом.

Завантажити, 300 DPI (JPG 1 MB)