Державний орден Німеччини для проф. д-ра Мартіна Віссманна

Професор доктор Мартін Віссманн був нагороджений орденом Великого Хреста «За заслуги перед Федеративною Республікою Німеччина» за видатні підприємницькі досягнення та активну участь у соціальному та культурному житті.

Фолькер Буфф'є, прем'єр-міністр землі Гессен, вручив нагороду у Державній канцелярії в місті Вісбаден та наголосив, що професор Віссманн здійснює безцінний внесок у життя країни: „З великим талантом Мартін Віссманн перетворив завод Viessmann на одну з провідних компаній світового масштабу. На сьогоднішній день назва Viessmann є синонімом інновацій в області технологій тепло- та холодопостачання, а також виробництва електроенергії. У Вашому рідному краї Ваше ім’я також асоціюється з послідовною турботою про людей та довкілля, а також із наполегливою працею на благо регіону та корпоративною відповідальністю.“


Ілюстрація / підпис

Прем'єр-міністр Фолькер Буф'є вручає проф. д-ру Мартіну Віссманну з міста Баттенберґа орден «За заслуги перед Федеративною Республікою Німеччина». Фото: Державна канцелярія землі Гессен.

Завантажити, 300 DPI (JPG 240 KB)