Довіра, яку нам висловили тисячі галузевих партнерів 

У чотирнадцятий раз поспіль: Viessmann обраний "Галузевим партнером №1"

Кожні два роки німецька видавнича група "markt intern" проводить опитування серед фірм з опалювальної галузі, визначаючи найкращих виробників у різних категоріях за видами продуктів та послуг. У цьому році в ньому знову взяли участь співробітники тисяч підприємств, і знову переможцем став Viessmann – у 14-й раз поспіль. Три перші місця і одне третє забезпечили перемогу компанії з міста Аллендорф.

Сумарна перемога і три перші місця в окремих категоріях

В Інфоцентрі Академії Viessmann в Аллендорфі головний редактор рейтингу "markt intern" Ґеорґ Паулі та директор видавництва Ґеорґ Клеменс вручили "Золотий сертифікат партнерства" генеральному директору компанії Йоахіму Янссену. Також були вручені свідоцтва за перемоги в номінаціях "Конденсаційні котли", "Водогрійні котли" та "Теплові насоси", а також за третє місце в категорії "Котли на біомасі".

"Підтвердження нашої роботи й наших партнерських якостей"

У своїй промові вдячності генеральний директор компанії Viessmann Йоахім Янссен наголосив, що цей успіх, навіть досягнутий вчотирнадцяте поспіль, не був чимось очевидним. "Кожний раз його треба заробляти важкою працею". Він подякував усім співробітникам за їхній великий внесок та галузевим партнерам за новий доказ їхньої довіри. "Ця висока оцінка є для нас підтвердженням вартості нашої роботи й нашого доброго партнерства", – сказав пан Янссен. – "Водночас ми бачимо цей результат як вимогу не розслаблятися в майбутньому і підтверджувати свою провідну позицію".

Особливою радістю для директора компанії стало перше місце в категорії "Теплові насоси". Це надзвичайно важлива технологія майбутнього, важлива для реалізації нової енергетичної політики.

 

Березень 2017