Електроенергія і тепло – як єдине ціле

Інноваційні та індивідуальні рішення від Viessmann, для нових будівель та модернізації старих – на виставці Light+Building у Франкфурті

●  Провідна світова виставка електричного обладнання
●  Електроенергія з відновлюваних джерел
●  Незалежність від зовнішніх джерел енергії та від зростання цін зі спільнотою ViShare
●  Новинки нашого асортименту: електричні системи опалення та приготування гарячої води


Франкфурт/Аллендорф (Едер), 19.03.2018. Надійні, ефективні енергетичні системи для власного виробництва, зберігання та раціонального споживання електроенергії й тепла – усе з одних рук. Обладнання від компанії Viessmann для модернізації існуючих та спорудження нових будинків було представлене на галузевій виставці світового масштабу Light+Building, що пройшла з 18 до 23 березня 2018 року у Франкфурті-на-Майні. Гаслом нашої компанії на цій виставці стало:

"WE ELECTRIFY – Електроенергія і тепло як єдине ціле"

Для того щоб проілюструвати цю тенденцію в будівельному секторі, Viessmann приніс "вогонь" на свій стенд електричної виставки. Інсталяція висотою 5 метрів, що відображала мерехтливе вогнище за допомогою понад 60000 індивідуально запрограмованих світильників, була встановлена в центрі стенду. "Електричний вогонь" створив особливу атмосферу, яка сприяла спокійним переговорам з клієнтами.

Системні рішення з ідеально узгодженими компонентами

„На стенді розміром 200 м² продемонстровані системні рішення, для керування за допомогою централізованої системи“, сказав Карлгайнц Райтце, директор підприємства Viessmann PV+E-Systeme, заснованого рік тому. – „Ці ідеально підібрані компоненти, зокрема новий акумулятор енергії Viessmann, доповнюються нашими енергетичними послугами.“

Чисто електричні рішення для новобудов

Новинкою у програмі поставок виробника опалювальних, промислових та холодильних систем стали чисто електричні системи для приготування гарячої води та опалення приміщень. Сучасні проточні водонагрівачі Vitotherm споживають електроенергію лише тоді, коли необхідна гаряча вода. Компактні резервуари для зберігання об'ємом п'ять літрів розташовуються під раковиною – це швидко забезпечує кухню або офіс гарячою водою. Нові електричні системи опалення Vitoplanar пропонують безліч можливостей застосування як у нових будівлях, так і в існуючих. Наприклад, інфрачервона система опалення Vitoplanar може бути корисним доповненням до теплового насоса в нових будинках. При модернізації, особливо економічним рішенням буде заміщення застарілих акумуляційних електропічей сучасними, економними інфрачервоними обігрівачами. Надзвичайно плоскі системи опалення Vitoplanar забезпечують рішення для систем електричного підігріву підлоги.

Співпраця з австрійським виробником

Щоб мати змогу швидко нарощувати портфоліо електричних систем опалення, Viessmann вступив у співпрацю з австрійським виробником ETHERMA. Сімейна компанія, що має 85 співробітників, в минулому році досягла обороту з двозначним числом мільйонів. Фірма з Зальцбурга вже у другому поколінні виробляє ці системи. "Ми зміцнюємо компанію PV+E-Systems завдяки цим інвестиціям у сфері електричного опалення, – каже директор цього підрозділу Карлгайнц Райтце. – „Відтепер ми можемо запропонувати своїм клієнтам повний комплекс індивідуальних рішень для нового будівництва та модернізації.“

Просте встановлення теплового насоса без спеціальних допусків

Нові теплові насоси Viessmann також можна побачити у Франкфурті. Нещодавно представлена серія теплових насосів повітря/вода, виконаних як спліт- або моноблочна система, відзначається особливо низьким рівнем шуму при роботі та компактною конструкцією, встановлюючи нові стандарти в галузі. Так, рівень шуму теплового насоса не перевищує 35 дБ(A) вже на відстані трьох метрів від нього.

Також був представлений Vitocal 200-A як частина нового сімейства теплових насосів, перевагою яких є можливість встановлення без спеціального допуску для роботи з холодильною технікою. В об'єм поставки Viessmann, крім компонентів приладів, входять також супровідні послуги.

Незалежність від електричної розетки

Після свого дебюту на виставці Intersolar 2017, енергетична спільнота ViShare отримала додатковий бонусний тариф і також стала частиною презентації компанії на цьогорічній події.

ViShare – це співтовариство домогосподарств, які є виробниками та споживачами енергії, а також децентралізованих СО2-нейтральних електростанцій від компанії Viessmann. Електроенергія розподіляється в межах цієї громади таким чином, щоб по максимуму задовольнити потреби споживачів за рахунок власного виробництва. І це ще не все: додаткові децентралізовані та CO2-нейтральні джерела енергії покривають додаткові енергетичні потреби громади. Її члени стають більш незалежними від покупки електроенергії ззовні та цілком відходять від використання викопних джерел енергії.

Учасники спільноти можуть на 100 відсотків покривати свої потреби в електроенергії. Це забезпечує надійне планування інвестицій та енергозбереження. Коливання, зумовлені зміною погоди, покриваються "гарантією сонячного світла". Перевитрата електрики на 20 відсотків включається в місячну плату.

Новий пристрій на паливних елементах: тривалий термін експлуатації, довші інтервали між обслуговуванням

Високоефективна технологія, покращені робочі показники. Vitovalor PT2 – новий опалювальний пристрій на паливних елементах для забезпечення одно- й двоквартирних будинків електричною й тепловою енергією. Пристрій розрахований на строк служби не менше 80 000 робочих годин, а обслуговування проводиться не частіше, ніж раз на п'ять років. Такі параметри стали можливими завдяки високій надійності цієї технології. Приємним бонусом стало й зменшення витрат на обслуговування установок.

Акумулятор з тривалим терміном служби та великою кількістю робочих циклів

Високі ціни на електроенергію стимулюють використання дешевої енергії власного виробництва, отриманої від фотоелектричної системи або пристрою на паливних елементах. Акумулятор електроенергії Vitocharge виробництва Viessmann накопичує енергію від цих пристроїв, яка в даний момент не потрібна, для пізнішого споживання. Це робить домовласників практично незалежними від електромережі, підвищуючи економічну ефективність обладнання, яке виробляє електрику.

Нова модель Vitocharge має модулярну конструкцію. Вона може включати до чотирьох модулів, кожний з яких має місткість у 3,87 кіловат-годин, призначений для експлуатації до 20 років та великої кількості циклів.

Vitogate 200: Інтеграція опалювальних приладів у систему Smart Home та в систему автоматизації будинку

Завдяки інтерфейсу даних KNX, що підтримується Vitogate 200, є можливість інтегрувати системи опалення Viessmann у системи автоматизації будинків. Через центральний сенсорний дисплей можна керувати енергетичною панеллю Vitotronic. Систему опалення, яка підключена через Vitogate 200, можна представляти візуально та керувати нею, аналогічно іншим пристроям в будинку. Поточний режим роботи зображений на енергетичній панелі. Також можна відображати функціональні розширення, наприклад для термічної геліосистеми.

 

Квітень 2018


Ілюстрації, підписи до них

Зображення 1

Новинки у програмі поставок Viessmann – суто електричні системи для приготування гарячої води та домашнього опалення. На рисунку зображений проточний нагрівач Vitotherm EI2 та інфрачервоний нагрівач Vitoplanar EI2, як дзеркало для ванної кімнати.

Завантажити, 300 DPI (JPG 1 MB)

Зображення 2

Тепловий насос повітря/вода Vitocal 200-­A належить до нового сімейства теплових насосів від Viessmann. Може встановлюватись без отримання спеціальних дозволів

Завантажити, 300 DPI (JPG 1 MB)

Зображення 3

Vitovalor PT2 – новий опалювальний пристрій на паливних елементах. Для постачання електроенергією й теплом одно- і двоквартирних будинків.

Завантажити, 300 DPI (JPG 2 MB)

Група Viessmann 

Група Viessmann є одним з найбільших у світі виробнииків опалювальних, промислових та холодильних систем. Сімейна компанія, заснована в 1917 році, нараховує 12 тисяч співробітників і має оборот 2,25 мільярда євро (за 2016 рік). 54 % продажів припадає на експорт. Сімейне підприємство Viessmann надає особливе значення відповідальній та довгостроковій роботі, що зафіксовано в принципах компанії. Широка програма поставок Viessmann охоплює індивідуальні рішення з ефективними системами, потужністю від 1 до 120 000 кВт для різних застосувань і всіх джерел енергії.