Viessmann придбав Kospel, чим посилив свої позиції на ринку інноваційних електричних систем у Центральній та Східній Європі

  • Viessmann придбав польського виробника проточних водонагрівачів, електричних водонагрівачів, електричних котлів та резервуарів для зберігання гарячої води
  • Розширення асортименту товарів Viessmann та покращення доступу до ринку в Центральній та Східній Європі
  • Подальший розвиток бренду Kospel завдяки великим ресурсам нового власника
  • 500 працівників долучаються до сім'ї Viessmann

Група Viessmann купила польську компанію Kospel S.A. (Kospel). Завдяки цій покупці Viessmann розширює свій портфель та експертизу в галузі інноваційних електричних систем. Відповідна угода була укладена між обома сторонами. Компанія Kospel була заснована в 1990 році Кшиштофом Лукасіком. Сьогодні загалом 500 працівників у чотирьох польських містах виробляють проточні водонагрівачі, електричні котли та резервуари для зберігання гарячої води в основному для ринків Центральної та Східної Європи. Kospel реалізує більше двох третин своєї продукції в Польщі, а також у Росії та сусідніх європейських країнах. Темпи зростання високі, і у поточному фінансовому році  Kospel очікує продажів на суму близько 30 млн. євро. Штаб-квартира компанії знаходиться в Кошаліні, місті на Балтійському морі. Обидві сторони домовилися не розголошувати ціну придбання. 

"Viessmann продовжує стратегічно інвестувати в електроенергетику, тому що важливість електроенергії у сферах опалення та гарячого водопостачання в майбутньому сильно зросте", - говорить доктор Ульріх Гюльманн, фінансовий директор групи Viessmann. «З придбанням Kospel ми розширюємо наш асортимент продукції та покращуємо доступ до Центральної та Східної Європи. Від цього виграють і клієнти Kospel, і Viessmann». 

Кшиштоф Лукасік, генеральний директор компанії Kospel, каже: «Я пишаюсь тим, що розвитком мого проекту, якому я віддав майже тридцять років свого життя, займеться такий чудовий сімейний бізнес, як Viessmann. Особисто для мене важливим було питання пошуку ідеального нового середовища, в якому ми разом з усіма моїми колегами з Kospel зможемо надалі рости разом. Я сам буду брати активну участь у подальшому розвитку бренду Kospel».


Ілюстрації / підписи до них

Зображення 1

Будівля компанії в Кошаліні

Завантажити (PNG 1 MB)

Зображення 2

(зліва направо): Ремігіуш Пьотровський (Заступник директора Kospel), Тімо Таубер (Менеджер зі злиття та поглинання Viessmann), Павел Скшипчак (Заступник директора Kospel), Кріштоф Лукасік (Генеральний директор Kospel).

Завантажити (PNG 424 KB)