wibutler стає частиною Групи Viessmann

  • Виробник обладнання для "розумних будинків" з німецького Мюнстера розробляє цифрові системи керування
  • Розширення комплексної програми поставок Viessmann у дуже перспективному сегменті ринку – системи керування будинком, підключені до мережі
  • Потужний партнер для великої й малої промисловості

Аллендорф/Едер, Мюнстер, 22.5.2018 ⎯ У структуру Групи Viessmann, одного з провідних у світі виробників енергетичних систем, увійшло підприємство wibutler з Мюнстера. Ця фірма спеціалізується на виробництві відкритих систем "розумного будинку", пропонуючи галузевим партнерам платформу для поєднання в мережу продуктів різних виробників за допомогою однієї програми для мобільних пристроїв. wibutler підтримує невеликих виробників через свою комплексну пропозицію, що включає в себе продаж обладнання, навчання та надання сервісу. Фірма wibutler GmbH була заснована у 2012 році, на ній працює 26 чоловік.

Крім використання платформи wibutler, метою компанії Viessmann є подальший розвиток своєї цифрової програми поставок та доповнення її послугами, які стануть можливими завдяки розробкам – програмному та апаратному забезпеченню – від виробника з Мюнстера. Таким чином, комплексна вартість будинку може бути суттєво підвищена, в екологічний спосіб і з використанням інформаційних технологій. Залучаючи свої два інвестиційні фонди Vito Ventures та Vito ONE, компанія Viessmann вкладає капітал у перспективний сектор нових технологій в енергетиці.

Місце знаходження фірми wibutler, місто Мюнстер, завдяки приєднанню фірми до Групи Viessmann також отримає довгострокову підтримку; менеджмент та робочі місця будуть збережені. Надалі використовуючи марку wibutler, виробник залишиться надійним партнером для підприємств великої й середньої промисловості. Спільною метою Viessmann та wibutler є впровадження нових технологій у сфері автоматизації будинків, активне їх виведення на ринок та партнерство при пошуку комплексних рішень.

„Завдяки участі фірми wibutler ми розширюємо свою комплексну програму поставок у перспективному секторі техніки для "розумних будинків", – каже Карлгайнц Райтце (Karlheinz Reitze), який очолює підрозділ PV+E-Systeme ("Фотовольтаїка та електричні системи") в компанії Viessmann. – Таким чином, ми підвищуємо свою компетентність у галузі та спільно з невеликими виробниками займаємось розвитком "розумних" систем для житлових будинків. Спільно з VC/O, цифровим підрозділом у структурі Viessmann, ми розроблятимемо нові цифрові продукти й інженерні рішення”.

„За участю компанії Viessmann ми продовжуємо процес рефокусування та оздоровлення фірми, що почався 2017 року, – каже Міхаель Юдіґес (Michael Jüdiges), керівник фірми wibutler GmbH. – Тепер ми маємо можливість об'єднати наші зусилля для нового старту“. За його словами, компанія Viessmann принесе з собою потужні ноу-хау та фінансові можливості, щоб у подальшому розвивати марку та підприємство. „Цей стратегічний інтерес є найважливішою складовою для успішного майбутнього фірми wibutler“, доповнює фінансовий директор фірми Саша Вайсс (Sascha Weiß).

Група Viessmann

Viessmann Group є одним з провідних виробників енергетичних систем у світі. Засноване в 1917 році сімейне підприємство пропонує робочі місця для більш ніж 12000 співробітників, а його загальний оборот складає 2,37 млрд. євро (станом на 2017 рік). 55% обороту припадає на експорт. Як сімейне підприємство, у своїй діяльності Viessmann орієнтується на відповідальність і довготривалі відносини з партнерами; принцип сталого розвитку є однією з основних цінностей компанії. У 2018 році компанію очолив Максиміліан Віссманн, який представляє четверте покоління її власників. Окрім невпинного розвитку своєї програми продуктів,  компанія Viessmann вже тривалий час активно працює над підвищенням ролі цифрових технологій у своїй галузі. Комплексна пропозиція Viessmann пропонує індивідуальні рішення на базі ефективних систем потужністю від 1 до 120 000 кВт для будь-якої сфери використання та для всіх енергоносіїв.


Ілюстрації / підписи до них

Зображення 1

wibutler pro – це центральний елемент будинку, включеного в мережу. "Розумний" сервер за допомогою різних комунікаційних стандартів зв'язку спілкується з іншими компонентами "розумного будинку".

Завантажити 300 DPI (JPG 769 KB)

Зображення 2

Одна програма для всього: wibutler поєднує між собою продукти для розумного будинку від різних виробників в одну, інтуїтивну у використанні платформу.

Завантажити 300 DPI (JPG 1 MB)