Фотоелектричні установки та акумулятори електроенергії Viessmann

Отримати фінансову підтримку від держави і збільшити свою енергетичну незалежність.

Не залежати від загальної мережі електропостачання – ця мрія багатьох домовласників може бути здійснена з фотогальванічними системами та акумуляторами електроенергії від Viessmann. Німецька держава через програму банку KfW ("Кредитна установа для відбудови", німецький державний банк – прим. перекладача) під назвою «Відновлювані джерела енергії – акумулятори електроенергії» підтримує інвестиції в цю технологію через вигідні кредити під невеликі відсотки, а також надає субсидії. Таким чином, мрія швидко стає реальністю.

Кредитування до 100% (для Німеччини)

У Німеччині до 100% прийнятних чистих інвестиційних затрат можуть фінансуватися за рахунок кредиту. До того ж існує ще виплата субсидії в розмірі 16 %. Підтримка надається при встановленні нових фотогальванічних систем в поєднанні зі стаціонарним акумулятором, а також акумуляторів, які встановлюються вже для існуючої фотогальванічної системи. Єдиною умовою є те, що існуюча фотогальванічна система мала бути введена в експлуатацію після 31.12.2012 р.

Фотогальванічні системи високої потужності

Незалежно від того, чи мова йде про будинок на одну родину чи багатоквартирний, або ж для розміщення на даху комерційного чи промислового підприємства – завдяки електрогенераторним модулям Vitovolt 300 у різних виконаннях, компанія Viessmann пропонує правильне рішення для кожного конкретного випадку. Залежно від типу, модулі доступні у виконанні з полікристалічними та монокристалічними кремнієвими елементами. Чудова якість та висока ефективність антиблікового скла забезпечують високу електричну потужність. Усі електрогенераторні модулі поставляються з гарантованою номінальною потужністю та позитивним допуском потужності. Це означає збільшення потужності до 5 ватт у кожному випадку, залежно від типу модуля. Надійність інвестиції забезпечується завдяки гарантії на продукцію строком у 10 років та гарантії на досягнення потужності, не меншої за 80 % від номінальної – на 25 років.

Системи для будь-яких умов монтажу

Неважливо, де кріпитиметься установка, чи на даху приватного будинку, чи на даху промислового підприємства – для кожної конфігурації існує своя налаштована монтажна система. Вона включає також рішення для різного дахового покриття. Для пласких поверхонь ми пропонуємо аеродинамічне рішення, яке підходить в першу чергу дахам, не розрахованим на велике навантаження. Для клієнтів, що мають високі вимоги до естетики, в асортименті є системи, повністю витримані в чорному кольорі. Всі системи характеризуються швидким та надійним монтажем, відповідають зазначеним даним по створенню навантаження на покрівельну конструкцію та допущені для використання в будівництві. І на ці продукти фірма Viessmann надає десятирічну гарантію.

Для можливості роботи з різними фотоелектричними модулями ми пропонуємо інвертори для одно- або трифазного живлення. Вони забезпечують надійний та відповідний чинним стандартам паралельний режим роботи (паралельна робота з основною електромережею).

Акумулятори електроенергії: оптимізація власного споживання й незалежність

Акумулятор електроенергії – це ідеальне доповнення до фотогальванічної системи. Він накопичує струм, який в даний час не споживається, для пізнішого використання. Це збільшує незалежність від центрального електропостачання, підвищує споживання електроенергії власного виробництва та економічну ефективність фотогальванічної системи.

Дуже ефективне рішення – це, наприклад, поєднання фотогальванічної системи з акумулятором електроенергії та тепловим насосом Vitocal. Тепловий насос працюватиме від електроенергії власного виробництва: при сонячному світлі безпосередньо за рахунок фотовольтаїки, а ввечері та вночі – за рахунок акумулятора. Крім того, з’являється можливість зарядити електромобіль за рахунок виробленої протягом дня та накопиченої надлишкової електроенергії.

Точно підібрана ємність акумулятора електроенергії

Різні конфігурації оснащення та системні вимоги потребують точності в ємності акумулятора. Тому фірма Viessmann пропонує акумулятори електроенергії різної ємності, починаючи від 3,2 кВт-год. Таким чином, для кожної окремої установки існує відповідний акумулятор. Ресурс літій-іонних елементів розрахований на 20 років мінімум та на 6000 циклів зарядки.

Аварійне живлення при знеструмленні електромережі

Всі акумулятори готові до роботи в аварійному режимі. Разом із коробкою-перемикачем, яку можна замовити як приладдя, вони автоматично переходять на аварійний режим роботи у випадку знеструмлення електромережі. Таким чином всі важливі споживачі електроенергії в будинку, наприклад такі як система освітлення, опалення, сигналізації, можуть і надалі забезпечуватися необхідним струмом.

Легкий та швидкий монтаж завдяки системі „Plug and Play“ (вмикай та працюй)

Акумулятори можуть бути поставлені у вигляді попередньо зібраних компактних блоків. Вони просто встановлюються та самостійно адаптуються до режиму роботи завдяки системі „Plug and Play“, ніяких спеціальних навичок не потрібно. Батарейні модулі як шухляди можна легко встановлювати та демонтувати. Вони відразу готові до експлуатації та можуть бути замінені при потребі навіть під час роботи.

Переваги для партнерських фірм

- Проста установка завдяки компонентам, пристосованим до використання в комплексі, та системі Plug & Play
- Впевненість у майбутньому завдяки гарантіям Viessmann на якість продукції та рівень продуктивності
- Рішення для різних вимог користувачів, дякуючи широкому спектру продукції та акумуляторам електроенергії заданої ємності
- Вмонтовані всі пристрої безпеки, що вимагаються
- Розрахункова програма дозволяє підібрати точні параметри компонентів
- Провівши невеликі проектні й монтажні роботи, можна також використовувати для аварійного живлення

Переваги для користувачів

- Зменшення використання електроенергії з центральної мережі
- Висока продуктивність завдяки гарантованій номінальній потужності з позитивним допуском (Vitovolt 300)
- Висока експлуатаційна надійність: всі компоненти від одного виробника
- Захищеність інвестицій завдяки комплексним гарантіям
- Адаптація до індивідуальних потреб завдяки модульній конструкції
- Можливе використання в паралельному, аварійному та автономному режимі роботи
- Висока надійність експлуатації завдяки власним літій-іонним елементам
- Термін експлуатації до 20 років, велика кількість циклів зарядки
- Високий вихід електроенергії завдяки високому ККД до 90 %
- Компоненти, що не потребують технічного обслуговування, для мінімальних експлуатаційних затрат

Технічні дані Vitovolt 300

- Модулі: 270 – 300 ват-пік
- Інвертор: 1,5 – 42 кВт

Технічні дані акумулятора

- Номінальна ємність: від 3,2 кВт-год
- Строк служби: мін. 20 років
- Кількість циклів зарядки: мін. 6 000

 

Липень 2017


Ілюстрації / підписи до них

Ілюстрація 1

Відповідне рішення для кожного випадку застосування: для замовників з високими естетичними запитами доступне виконання фотоелектричного модуля Vitovolt 300 від Viessmann цілком чорного кольору.

Завантажити, 300 DPI (JPG 3 MB)

Ілюстрація 2

Акумулятори електроенергії від Viessmann, зокрема зображений тут Vitocharge, є ідеальним доповненням до фотоелектричних установок.

Завантажити, 300 DPI (JPG 2 MB)

Ілюстрація 3

Особливо ефективним рішенням є поєднання фотоелектричної установки Vitovolt, акумулятора електроенергії та теплового насоса Vitocal – компанія Viessmann поставляє всі компоненти в комплексі.

Завантажити, 300 DPI (JPG 2 MB)