Початок спорудження сонячної установки в Аллендорфі

Будівництво сонячної електростанції в місті Аллендорф, між автостоянкою працівників Viessmann та аеродромом, почалася з підготовки будівельного майданчику площею 4,5 га.

Нова фотоелектрична система матиме потужність близько 2 МВт. Вироблена електроенергія буде використовуватись на потреби заводу Viessmann. Як один із перших "сонячних парків" такого розміру в Німеччині, він не залежить від субсидій. Електростанція постачатиме близько 1,8 ГВт∙год на рік електроенергії, покриваючи таким чином близько 7% потреби заводів Viessmann в Аллендорфі – для порівняння, цього б вистачило для забезпечення електрикою 400 будинків, у яких живе по чотири особи, протягом року. В сонячну установку буде інвестовано близько 1,7 млн. Євро.

Протягом найближчих тижнів до середини грудня будуть прокладені канали для кабелів, фундамент та зібрані фотоелектричні модулі. Забивка паль уже почалася. У січні будуть змонтовані компоненти середньої напруги, а на 31 січня 2018 року заплановане введення установки в експлуатацію.

Вся територія сонячної установки буде огороджена, а на зовнішній стороні паркана висаджується алея буків. Заїзд на будівельний майданчик організований з федеральної автомагістралі 236, що проходить на північ від міста. Проектування та організацію робіт проводить підприємство Viessmann PV + E-Systeme GmbH, а тендер на субпідряд виграла компанія Habdank PV-Projects з міста Геппенгайм.


Ілюстрація / підпис

До кінця січня 2018 року між автостоянкою працівників Viessmann та аеродромом буде споруджена сонячна електростанція, що вироблятиме електроенергію для постачання заводу.

Завантажити, 300 DPI (JPG 1 MB)