Програма підтримки енергоефективних проектів від ЄБРР

Компанія Viessmann стала учасником програми IQ energy, розробленої за підтримки Європейського Союзу для підтримки власників житла, які хочуть придбати нове енергоефективне обладнання. На придбання обладнання учасники програми отримують кредит від одного з банків – учасників програми на вигідних умовах, розміром до 15000 євро у гривневому еквіваленті. Після покупки та встановлення обладнання учасник отримує компенсацію (грант) у євро в розмірі 35 відсотків від суми кредиту або від вартості заходів (включаючи супутні товари та монтажні роботи).

З обладнання Viessmann під дію програми IQ energy підпадають:

  • газові конденсаційні котли Vitodens
  • газовий низькотемпературний котел Vitopend 100-W (WH1D)
  • котли на твердому паливі Vitoligno 100-S, 300-C
  • сонячні колектори Vitosol
  • теплові насоси Vitocal

 

Увага – важливе уточнення!

Починаючи з липня 2017 року, сума компенсації збільшується до 35 відсотків. Це можливе при дотриманні таких умов:

  1. Товари куплені в кредит від банку-учасника програми або оплачені кредитною карткою за рахунок кредитних коштів, починаючи з 11.07.2017
  2. Модернізації підлягає житло (не бізнес)
  3. Учасник програми ЗАРЕЄСТРУВАВСЯ і подав заявку на компенсацію на сайті Iqenergy.org.ua (надав копії документів за кредитом, фото до і після модернізації житла, тех. паспорт на обладнання, СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ на обладнання з сайту Iqenergy.org.ua
  4. На момент підтвердження заявки кредит має бути не погашений

Крім опалювальних приладів, програма охоплює такі товари, як енергоефективні вікна, стіни, двері, теплоізоляція. Компенсація виплачується швидко, протягом 3-5 тижнів із моменту підтвердження електронної заявки. Максимальний розмір компенсації складає 3000 євро на одну фізичну особу.

Докладнішу інформацію по цій програмі можна знайти на сайті www.iqenergy.org.ua. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, звертайтесь до регіонального представника ТОВ "ВІССМАНН" у вашому регіоні. 

 

20.7.2017