Фахівці з безпеки праці відвідали завод Viessmann в Аллендорфі

Як через превентивні заходи можна невпинно зменшувати кількість нещасних випадків на виробництві? Відповідь на це й аналогічні питання шукали 24 експерти німецької страхової спілки галузі дерево- й металообробки (BGHM), які в рамках підвищення своєї кваліфікації відвідали головне підприємство Viessmann в Аллендорфі.

Як уповноважений представник компанії у справах охорони здоров’я і безпеки праці, організацію охорони праці в компанії гостям представив Гаральд Шмідт. Зокрема, він описав завдання, що стоять перед фахівцями з безпеки. Важливою темою навчання було зменшення так званого коефіцієнту одного мільйону. Він означає кількість нещасних випадків на підприємстві, що підлягають реєстрації, за 1 мільйон робочих годин. На компанії Viessmann коефіцієнт дорівнює 2,9 – а пересічне значення для всіх німецьких страхових спілок складає 14,4.

Ідея навчання виникла під час візиту Томаса Кремера, керівника одного з відділів BGHM. Разом з паном Шмідтом, провідним інженером з безпеки, він провів перевірку підприємств нашої компанії в Аллендорфі. Важливим моментом в охороні праці на підприємстві є активна участь працівників і представників роботодавця. Прикладом є кількість пропозицій з підвищення безпеки: недавно була отримана ювілейна десятитисячна пропозиція, а її автор дістав премію.

Головною метою навчання, за словами пана Кремера, стало ознайомлення співробітників BGHM з виробничим процесом великого підприємства. Окрім лекції про проект «Ефективність Плюс», відвідувачі мали екскурсію по заводу. Таким чином фахівці з безпеки змогли на власні очі побачити програму заходів компанії Viessmann для підвищення безпеки праці її співробітників.

Джерело: vi2go.viessmann.com

 

12.10.2016