Інвестиція на суму 50 мільйонів євро: Viessmann посилює свої інноваційні можливості з відкриттям центру Technikum

Дослідницький центр відкритий у пристуності федерального канцлера та міністра економіки землі Гессен

Аллендорф (Едер), 12.4.2017 – У присутності федерального канцлера Німеччини доктора Анґели Меркель та міністра економіки, енергетики, транспорту та регіонального розвитку землі Гессен, Тарека Аль-Вазіра, Група Viessmann урочисто відкрила свій новий центр досліджень і розробок під назвою Technikum. Один зі світових лідерів у виробництві опалювальних, промислових та холодильних систем зробив, через інвестицію на суму 50 мільйонів євро, значний крок для міждисциплінарного впровадження інновацій.

Шукаючи нові шляхи для успішної реалізації нової енергетичної політики

«Technikum стане зародковою клітиною для інновацій у сфері  енергетики та впровадження цифрових технологій. Там відбуватиметься вся діяльність із розробки нових продуктів, повний цикл – від першої ідеї до впровадження в серійне виробництво», – каже професор Мартін Віссманн. – «Новий дослідницький центр при нашому головному підприємстві – це, крім того, знак нашої вдячності своєму регіону».

Technikum являє собою міждисциплінарний центр досліджень і розробок зі 160 робочими місцями: 100 співробітників, що постійно працюватимуть на місці, зможуть залучати до 60 колег з інших підрозділів підприємства для реалізації певних проектів. Вони розроблятимуть прототипи нових продуктів до етапу впровадження на ринок, проводитимуть їх випробування для сертифікації та для перевірки витривалості. Technikum став найбільшою разовою інвестицією за сторічну історію сімейного підприємства.

Здатність до інновацій – ключова кваліфікація для майбутнього

На церемонії відкриття у головному підприємстві Viessmann федеральний канцлер наголосила на інноваційному потенціалі виробника опалювальних, промислових та холодильних систем. Вказуючи на Techikum, вона звернулась до проф. доктора Віссманна: «Цим ви підкреслюєте, яку високу вагу ви надаєте дослідженням і розробкам на своєму підприємстві». Говорячи про 100-річний ювілей Viessmann та зростання міжнародного впливу компанії за останні 25 років, вона додала: «Те, що починалося як мала майстерня, сьогодні виросло до групи підприємств, активної на глобальному ринку. Що тут можна сказати: Велика повага за шлях пройдений протягом цих 100 років».

Стосовно до переходу економіки на цифрові технології та концепції Industry 4.0 («Промисловість 4.0») пані Меркель сказала: «Найбільш захоплюючим є те, що можна побудувати відносини з клієнтам цілком по-новому. Клієнт хоче індивідуальні продукти». І вона певна, що Viessmann може запропонувати такі продукти.

Міністр економіки та енергетики землі Гессен Тарек Аль-Вазір відзначив, що Viessmann є високоінновативним підприємством, яке активно прокладає нові шляхи в умовах нової енергетичної політики: «Що стосується енергоефективності в галузі опалення, то продукти Viessmann стоять на самій вершині. У своїх виробничих процесах компанія робить ставку на енергоефективність, а також співпрацює з багатьма освітніми закладами. Viessmann – це значущий фактор в економіці землі Гессен, а з відкриттям Technikum компанія ще більше посилює свій регіон».

11 тисяч квадратних метрів для спільної роботи

«Створюючи Technikum, ми передусім думали про те, як зв’язати між собою всі підрозділи, які можуть зробити внесок у розробку успішної й інноваційної продукції. Сюди належать відділи досліджень і розробок, продукт-менеджменту, контролю якості, розробки програмного забезпечення та регуляторів, а також серійного виробництва», – так доктор Клаус-Петер Кеґель, генеральний директор Дивізіону опалювальних систем компанії Viessmann, окреслив головну ідею центру Technikum.

Про компанію

Група Viessmann – один з провідних у світі виробників опалювальних, промислових та холодильних систем. Сімейне підприємство засноване 1917 року, наразі в ньому працює 12 000 співробітників, сумарний оборот складає 2,25 мільярда євро.

Маючи 23 виробничі підприємства у 12 країнах, з представництвами та філіями в 74 країнах та 120 торговими представництвами по всьому світу, Viessmann орієнтований на міжнародний ринок. 54 відсотки обороту припадають на експорт.

Ювілейний рік проходить під гаслом «100+ Into a New Century – Вперед у нове століття». Тому в 2017 році відбуваються численні заходи, важливі для підприємства та всієї галузі.

 

Квітень 2017


Ілюстрації до тексту

Новий центр розробок і досліджень при центральному підприємстві Viessmann у місті Аллендорф (Едер) – свідчення вірності компанії своєму регіону.

Завантажити, 300 DPI (JPG 2 MB)

Відкритість і прозорість висловлені в архітектурі Viessmann Technikum.

Завантажити, 300 DPI (JPG 2 MB)

Повний цикл розробки продуктів, від прототипів до серійних екземплярів.

Завантажити, 300 DPI (JPG 1 MB)

Центр розробок і досліджень, відкритий 2017 року, став "зародковою клітиною" для росту інновацій при головному підприємстві компанії.

Завантажити, 300 DPI (JPG 1 MB)

Міждисциплінарні команди обмінюються своїми ноу-хау в центрі Viessmann Technikum.

Завантажити, 300 DPI (JPG 2 MB)

Так створюються прототипи нових продуктів у центрі Viessmann Technikum.

Завантажити, 300 DPI (JPG 1 MB)

Розробка у високому темпі: прототипи створюються швидше за допомогою 3-D-принтерів.

Завантажити, 300 DPI (JPG 1 MB)

У хімічній лабораторії матеріали, зокрема, проходять випробування на стійкість до корозії.

Завантажити, 300 DPI (JPG 1 MB)

Якість продукту починається з якості матеріалу: в металургійній лабораторії співробітники тестують метали і пластмаси, що будуть застосовані в опалювальних приладах.

Завантажити, 300 DPI (JPG 1 MB)

Тест на витривалість: в електротехнічній лабораторії проводяться випробування на старіння та симуляція різних погодних умов.

Завантажити, 300 DPI (JPG 840 KB)

Проф. доктор Мартін Віссманн, президент

Завантажити, 300 DPI (JPG 1 MB)

Максиміліан Віссманн, директор з цифрових технологій Групи Viessmann

Завантажити, 300 DPI (JPG 2 MB)

Йоахім Янссен, генеральний директор Групи Viessmann

Завантажити, 300 DPI (JPG 1 MB)

Доктор Клаус-Петер Кеґель, директор Дивізіону опалювальних систем

Завантажити, 300 DPI (JPG 2 MB)