Viessmann – партнер клубу "Гаддерсфілд Таун", учасника англійської Прем'єр-ліги

Компанія Viessmann поширює своє партнерство з англійським професійним футбольним клубом "Гаддерсфілд Таун" (Huddersfield Town). Компанія буде підтримувати клуб, який вийшов у найсильнішу лігу країни – знамениту Прем'єр-лігу, за матчами якої стежать болільники по всьому світу – також і в сезоні 2017/18. Viessmann є не лише спонсором команди, а й ексклюзивним партнером так званого "Club Town" – нового сектора з 64 кріслами з підігрівом безпосередньо за лавами запасних гравців. Логотип компанії зображено на сидіннях, у стадіонній газеті, на бічних рекламних стендах і в соціальних мережах.

"Ми пишаємося тим, що підтримуємо клуб, який через 45 років знову зумів піднятися у найвищий дивізіон англійського футболу", – каже Ґрехем Рассел (Graham Russel), директор Viessmann Велика Британія. – "Те, що починалося як мале партнерство, швидко привернуло до себе значну увагу. Ми з радістю поширюємо свою присутність на стадіоні John Smith і в середовищі фанів". При цьому характерно, що з великою кількістю німецьких гравців, головним тренером Давідом Ваґнером (David Wagner) і його асистентом "Гаддерсфілд" має найбільшу кількість персоналу з Німеччині у всій Прем'єр-лізі.

Директор клубу Шон Джервіс (Sean Jarvis) додає: "Кожний у нашому клубі радіє, що в особі компанії Viessmann ми отримали партнера світового масштабу на сезон 2017/18. Я вірю, що партнерство стане корисним для обох сторін".


Ілюстрації / підписи до них

Зліва направо на стадіоні John Smith у Гаддерсфілді: Джон Вільямс (комерційний менеджер Huddersfield Town AFC, Даррен МакМагон (директор з маркетингу Viessmann), Ґрехем Рассел (директор Viessmann UK), Джеймс Картер (менеджер з продажів Viessmann) і Шон Джервіс (комерційний директор Huddersfield Town AFC).

Завантажити, 300 DPI (JPG 479 KB)