Viessmann береться за i-THINx

  • Наростити можливості в області комунікаційних пристроїв та Інтернету речей
  • Команда інженерів Kellendonk Elektronik з Кельна приєднується до нашої компанії

Відкриваючи підприємство i-THINx, Група Viessmann збільшує свій потенціал у галузі так званого "Інтернету речей" (Internet of Things). Зокрема, в центрі уваги – пошук рішень для з’єднання між собою різних побутових пристроїв як у приватних і великих житлових будинках, так і в промислових спорудах.

З 1 травня 2016 року команда інженерів фірми Kellendonk Elektronik, розробника програмного забезпечення та комп’ютерної техніки з німецького Кельна, увійшла у склад Групи Viessmann. Фірма під новою назвою i-THINx розроблятиме компоненти та програмне забезпечення на двох підприємствах у Кельні та Дуйсбурзі. Її директором став Крістіан Фауст, який і раніше відповідав, зокрема, за розробку нових технологій на підприємстві Elektronik GmbH, що входить у нашу корпорацію. Фірма i-THINx пропонуватиме свої послуги не лише компанії Viessmann, а й зовнішнім замовникам, при цьому активно співпрацюючи з університетами в обох регіонах.

Успішна співпраця між компаніями Kellendonk i Viessmann тривала вже протягом багатьох років. Петер Келлендонк зі своєю фірмою KEO GmbH у майбутньому сконцентрується на впровадженні стандарту EEBus, який розробляє німецька неприбуткова організація EEBus Initiative e.V. для поєднання між собою інтерфейсів різноманітних приладів. Нова компанія i-THINx також тісно співпрацюватиме з EEBus Initiative.

Про компанію Viessmann:
Група Viessmann є одним з провідних виробників опалювальних, промислових та охолоджувальних систем у світі. Сімейне підприємство, засноване 1917 року, налічує 11 600 співробітників. Сумарний оборот Групи складає 2,22 мільярди євро, 56 відстоків із чого припадає на експорт.

 

Червень 2016