Viessmann на міжнародній виставці Drinktec 2017

Ефективні системи генерування пари для виробництва напоїв

Мюнхен/Аллендорф (Едер), 11.09.2017. Надійні та ефективні парові котли, а також повна обв'язка до них: від пристроїв водопідготовки, пристроїв керування та контролю до утилізаторів тепла – компанія Viessmann пропонує все з одних рук. З 11 до 15 вересня 2017 року на виставці Drinktec у Мюнхені – події світового масштабу в індустрії напоїв та рідкої їжі – наше підприємство представило свої продукти й послуги.

Нова деаераційна станція

На стенді №329 у павільйоні А3 була представлена нова, особливо компактна деаераційна установка TWA-V. Ця установка поставляється у готовому до підключення вигляді, швидко встановлюється й забезпечує паровий котел високого тиску живильною водою, що позбавлена кисню та пройшла хімічну підготовку. Завдяки цьому парова котельня працюватиме довго й надійно.

Комплексна пропозиція для всіх енергоносіїв

Крім цього, відвідувачі виставки мали змогу скласти уявлення про комплексну програму поставки Viessmann, включаючи широкий спектр супутніх послуг. Наше підприємство пропонує системні рішення, що дозволяють виробництво пари – до 120 тонн на годину, тепла – до 120 мегават, холоду – до 2 мегават і електроенергії до 50 мегават. При цьому можуть використовуватись усі види носіїв енергії: викопні джерела, біомаса, димові гази, а також тепло ґрунту чи зовнішнього повітря, надлишкове тепло з промислових процесів.

Комплексні енергетичні рішення

На бажання своїх замовників Viessmann розробляє й реалізує комплексні рішення, що базуються на аналізі індивідуальних цілісних систем: виробництво енергії в них, структура її постачання та споживання. Аналіз усіх процесів дає основу для визначення потенціалу та узгодження між собою системних компонентів. Доповнює пропозицію широкий спектр супутніх послуг: проектування, введення в експлуатацію, сервісне обслуговування.

Вересень 2017


Група Viessmann

Група Viessmann – один з провідних у світі виробників опалювальних, промислових та холодильних систем. На сімейному підприємстві, заснованому 1917 року, працює 12 тисяч чоловік. Сумарний оборот Групи складає 2,25 млрд. євро (2016).
54 відсотки обороту припадають на експорт. Як сімейне підприємство, Viessmann кладе особливий акцент на тому, щоб працювати відповідально й з розрахунком на далеку перспективу. Сталий розвиток закладений у принципи компанії. Комплексна пропозиція від Viessmann охоплює індивідуальні рішення потужністю від 1 до 120 000 кіловат для всіх сфер застосування та всіх енергоносіїв.


Ілюстрації, підписи до них

Фото 1

На виставці drinktec у Мюнхені компанія Viessmann представила нову, особливо компактну деаераційну установку TWA-V (павільйон A3, стенд № 329).

Завантажити, 300 DPI (JPG 2 MB)

Фото 2

Парові котли високого й низького тиску продуктивністю до 120 тонн пари на годину, а також повне оснащення – Viessmann надає енергоефективні рішення для індустрії напоїв. На фото котел Vitomax HS для пивоварної компанії Wernesgrüner.

Завантажити, 300 DPI (JPG 3 MB)