Компанія Viessmann на виставці E-World 2018

Інноваційні рішення для електро- та теплопостачання

У наш час електроенергія отримує все більше значення як енергоносій у теплотехніці. На виставці, що проходила в німецькому місті Ессен з 6 до 8 лютого 2018 року, компанія Viessmann представила свої інноваційні рішення. До них належать, зокрема, льодоакумуляторні системи, нова блочна когенераційна установка для застосування в промислових та комунальних підприємствах, а також опалювальний пристрій на паливних елементах для будинків на одну чи дві сім'ї – наразі єдиний, що випускається серійно.

Льодоакумулятори для великих котелень

Зі своєю льодоакумуляторною системою компанія Viessmann пропонує вигідне ціною джерело тепла для теплових насосів розсіл/вода, яке до того ж не вимагає спеціальних узгоджень – для великих житлових чи офісних будинків, публічних установ та промислових об'єктів. Крім того, ця система влітку буде застосовуватись для охолодження будинку. При цьому електроенергію, що потрібна для роботи теплових насосів, можна отримувати з фотоелектричної системи. Таким чином отримується компактна установка, що включає в себе фотоелектричні модулі для вироблення електроенергії та сонячно-повітряні абсорбери для використання тепла навколишнього повітря та енергії Сонця.

Нова КГУ для виробництва електроенергії та теплової енергії

Новий когенераційний модуль Vitobloc 200 EM-100 із потужністю 99 кВт ідеально підходить для врахування змінених рамкових умов німецького Закону про комбіноване виробництво тепла та електроенергії. Використання КГУ потужністю до 100 кВт дозволяє отримати бонуси за власне виробництво електроенергії: 3,5 цента за кіловат-годину для перших 30000 повних годин роботи установки. Це робить Vitobloc 200 EM-100 більш вигідним, порівняно з установками іншої потужності. Завдяки високому електричному ККД до 35,5 відсотків і загальному ККД до 95 відсотків, цей модуль стає найбільш ефективним у своєму класі.

До 11 100 євро державної субсидії за встановлення пристрою на паливних елементах

З випуском Vitovalor компанія Viessmann стала першим виробником, який запустив опалювальний пристрій на паливних елементах для одно- та двоповерхових будинків у серійне виробництво. Окрім високої надійності роботи цієї технології, з використанням природного газу, Vitovalor дозволяє суттєво зменшити енергетичні витрати. Споживаючи власну електроенергію, не потрібно її купувати з зовнішньої мережі. Якщо порівняти таку котельню зі звичайною котельнею, з газовим конденсаційним котлом для опалення та електроенергією з мережі, то енерговитрати будинку можуть зменшитись навіть на 40%, а викиди двоокису вуглецю зменшуються вдвічі.

Крім цього, опалювальні пристрої на паливних елементах Vitovalor роблять вагомий внесок у покритті потреб на електроенергію у випадку недоступності або нестабільної генерації електроенергії від вітрових та сонячних електростанцій. Оскільки вироблення електроенергії відбувається децентралізовано, зменшується навантаження на лінію електропередачі. Тому в Німеччині держава надає субсидію власнику установки Vitovalor у розмірі до 11 100 євро.

Лютий 2018


Зображення / опис

Зображення 1

Зі своїми льодоакумуляторами компанія Viessmann пропонує низьку вартість та стабільне постачання тепла для теплових насосів розсіл/вода, для застосування у великих житлових та адміністративних будівлях, громадських будівлях та виробничих приміщеннях.

Завантажити 300 DPI (JPG 2 MB)

Зображення 2

Новий когенераційний модуль Vitobloc 200 EM-100 від Viessmann з електричною потужністю 99 кВт ідеально підходить для врахування рамкових умов німецького закону про когенерацію.

Завантажити 300 DPI (JPG 1 MB)

Зображення 3

Пристрій на паливних елементах Vitovalor економить до 40 відсотків витрат на енергію завдяки високоефективному виробництву електроенергії та тепла, зменшує викиди CO2 приблизно на половину.

Завантажити 300 DPI (JPG 3 MB)

Група Viessmann

Група Viessmann є одним з провідних світових виробників опалювального, промислового та холодильного обладнання. Сімейна компанія, заснована в 1917 році, нараховує 12 тисяч співробітників і має річний оборот 2,25 мільярда євро (2016 рік).
54 відсотки продажів припадають на експорт. Сімейний бізнес Viessmann надає особливе значення відповідальним та довгостроковим діям, а також сталому розвитку підприємства. Комплексна програма поставок Viessmann пропонує індивідуальні рішення з ефективними системами потужністю від 1 до 120 000 кВт для всіх застосувань та всіх джерел енергії.