Знизити витрати і збільшити енергетичну незалежність

З 22 до 24 червня на виставці Intersolar Europe в німецькому Мюнхені можна було дізнатись усього про сонячну енергію. Компанія Viessmann також представила свої новинки в області ефективного отримання теплової та електричної енергії з енергії Сонця, що дозволяють власникам будинків отримати більшу незалежність від міських електромереж і знизити свої витрати на опалення.

На виставці Intersolar Europe, одній з найбільших у світі у своїй галузі, представлені сонячні колектори для вироблення тепла чи електроенергії. 2016 року виставка відзначає свій 25-річний ювілей. Про рівень зацікавленості можна судити з того факту, що виставкові площі треба бронювати за кілька місяців до початку.

Фотоелектричні системи стають дедалі більш важливими для кінцевих споживачів. Адже використання енергії Сонця для вироблення електрики не лише є важливим фактором у наш час. Вони пропонують власникам будинків значно більшу незалежність від цін на ринку та примх підприємств енергопостачання, дозволяючи при цьому
зекономити на опаленні.

Фотоелектричні пакети з гарантією на 10 років

Модуль Vitovolt 300 виробництва Viessmann являє собою нове покоління фотоелектричних модулів, що відповідають найвищим вимогам по ефективності та якості. Монокристалічні елементи забезпечують значне підвищення коефіцієнту корисної дії – тобто значно більша частка використаної енергії Сонця перетворюється в електричний струм.

На Vitovolt 300 дається гарантія на десять років, як на окремі модулі, так і на пакети, зібрані на заводі. Такий пакет включає від 10 до 30 модулів, монтажну систему, перетворювач постійного струму у змінний, з’єднувальні дроти.

Крім фотоелектричних систем, у Мюнхені представлені нові ефективні системи для одноквартирних будинків. Прикладом такої системи є комбінація з Vitovalor 300-P – опалювального пристрою на паливних елементах, вже згаданого модуля Vitovolt 300 та нового акумулятора електроенергії Vitocharge. Таким чином досягається практично 100-відсоткова незалежність від міської електромережі.

Пласкі колектори, що не перегріваються, з розумним покриттям ThermProtect

Важливим етапом у підвищенні ефективності та надійності сонячних колекторів стала розробка абсорбційного покриття ThermProtect.

Пояснимо ситуацію: сонячні колектори завжди виробляють тепло, коли проміння потрапляє на абсорбер, і навіть тоді, коли тепло зовсім не потрібне. Так може дійти до випарування теплоносія всередині колектору. Натомість у наших нових колекторах з покриттям ThermProtect такого не може статися, бо покриття абсорбера пристосовується до змін у сонячному випромінюванні та відборі тепла. Якщо колектор досягає температури понад 75°С, змінюється структура кристалу, в багато разів збільшуючи частку тепла, що відбивається від поверхні. Додаткове тепло не поглинається колектором, він не може перегрітися, і теплоносій ніколи не випарується. Якщо температура знову знизиться, кристал повернеться до первісної структури, і знову понад 95 відсотків сонячного випромінювання будуть перетворюватись на корисну енергію.

Фотовольтаїка має майбутнє

Маючи на даху будинку фотоелектричну установку, його власник стає самостійним виробником електроенергії. Завдяки покращеним можливостям для її акумулювання, використання такої електрики стає дедалі більш вигідним – наприклад для зарядки електромобіля. Якщо ви хочете дізнатись більше про опалення та виробництво електроенергії через сонячні колектори, можете скористатися нашою консультацією.

Джерело: онлайн-журнал invitech.de 

 

7.07.2016