Компанія Viessmann Україна до свого 20-річчя запустила онлайн-магазин, де можна самостійно, враховуючи потреби кінцевого користувача, визначитись з видом обладнання

Cистема опалення від німецького виробника, яку ви оберете і сконфігуруєте самостійно

Ситуація на ринку:

Виробники опалювального обладнання все ще не можуть знайти підхід до кінцевого клієнта та здебільшого працюють B2B.

Viessmann стає на шлях B2B2C: 

Ви обираєте продукт Viessmann — ми одразу шукаємо для Вас перевірених висококваліфікованих інсталяторів, які успішно пройшли наші навчання і можуть не тільки встановити котел, а й надати повний комплекс робіт та послуг з систем опалення та водопостачання.

Ціль:

  • покращення комунікації з кінцевим користувачем;
  • надання продуктів/послуг через перевірених партнерів.

Як?

З березня 2020 запущено бета-версію сайту безпосередньо для кінцевих клієнтів, для того, щоб допомогти їм краще зрозуміти та розібратися з системами опалення, надати їм можливість самостійно підібрати собі рішення та знайти сертифікованого спеціаліста, який пройшов всі необхідні навчання від виробника обладнання.

Навіщо інтернет-магазин

  • Онлайн — зручніше
  • Від офіційного виробника
  • Не потрібно вибирати серед сумнівних контор та інтернет-сайтів

Німецька компанія Viessmann зробила діджитал-продукт та цим значно полегшила складний і незрозумілий процес по встановленню опалення у Ваш дім

Ми на відміну від всіх інших виробників пропонуємо рішення:

Рішенням вже є сам наш продукт, адже

Котли Viessmann — це уже рішення. Складові та автоматика зібрані таким чином, щоб власник взагалі нічого не налаштовував, при цьому економив енергію і гроші і насолоджувався комфортною температурою повітря та приготуванням гарячого водопостачання.

Комплексні рішення від висококваліфікованих спеціалістів

Ми уже 20 років в Україні навчаємо спеціалістів по монтажу водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування працювати з нашим обладнанням та якісно монтувати та робити сервіс. Саме тому ми прийняли рішення, що уже час пропонувати українцям не просто обладнання, а рекомендувати наших партнерів і таким чином надавати готове комплексне рішення.

Обладнання Viessmann - це німецьке обладнання для тих, хто цінує якість та не може собі дозволити економити на обладнанні, яке мінімум 20 років буде забезпечувати Вас теплом. Наші клієнти хочуть володіти найновішими технологіями, і при цьому не перейматися деталями їх встановлення  - шукати самостійно інсталятора, розбиратись чи він все добре робить. Тому ми просто рекомендуємо виключно тих, хто пройшов навчання та тестування від технічних фахівців компанії Viessmann.

Шляхи обробки

Клієнти знайомляться з нашими продуктами, в конфігураторі вибирають ввідні дані домівок, які вони планують опалювати та забезпечувати гарячою водою - і ми одразу розраховуємо на базі цього обладнання, яке  буде потрібно та скільки орієнтовно буде коштувати монтаж (варто зауважити, що для систем опалення потрібна детальна оцінка спеціаліста, бо - кожен випадок унікальний, тому і рішення повинні бути індивідуально підібрані)

Тому після того, як Ви побачили попередній порядок цін, Ви за бажанням можете ввести свої контактні дані - і сертифікований інсталятор обладнання Viessmann поблизу Вашого місцерозташування з Вами зв'яжеться, за потреби виїде на об’єкт, та надасть всю подальшу кваліфіковану допомогу.

Таким чином Ви отримуєте гарантований сервіс від виробника.

Асортимент і доставка

Стандартні прайс-листи виробників кліматичної техніки - більше півсотні сторінок з багатьма продуктами, варіаціями та приладдями

Новий додаток до сайту складається з двох частин: сторінка Рішень та Магазин.

У вкладці Рішення можна замовити теплові насоси, конденсаційні котли (Серія Комфорт) та сонячні системи. Вартість таких комплексних рішень стартує від 2000 євро.

Щодо вкладки Магазин, то тут зараз ви можете побачити 5 продуктів::

  • 3 конденсаційні котли (для максимально ефективного використання газу)
  • 1 традиційний котел 
  • 1 електричний котел

Простота та зрозумілість — один з ключових цілей сайту.

Про Viessmann

Viessmann - німецька вузькоспеціалізована компанія-виробник, яка займається виключно кліматичною технікою понад 100 років (з 1917 року). На сьогодні групою компаній Viessmann керують внук та правнук засновника компанії, Мартін та Макс Віссманн відповідно.

В Україні компанія офіційно представлена з 2000 року.

За цей час компанія Viessmann сформувала мережу партнерів по всій Україні. Тільки інсталятори, котрі успішно пройшли навчання від фахівців Академії Viessmann можуть здійснювати монтаж нашого обладнання, проводити сервіс та, за потреби, здійснювати ремонт.

  • Більше 32000 українських спеціалістів з систем опалення пройшли навчання від ТОВ "ВІССМАНН"
  • Більше 80 авторизованих сервісних партнерів в Україні.

Окрім сотні тисяч одиниць встановленого енергоефективного побутового обладнання, Viessmann постачає також обладнання для централізованих котелень, житлових комплексів, різноманітних заводів та підприємств, а також розважальних та бізнес-центрів. За цим посиланням Ви можете знайти об’єкти, які обрали обладнання великої потужності Viessmann.

Оскільки встановлено велика кількість котлів середньої потужності (ТЦ, БЦ, ЖК) - то вони не вказані на карті.

Інші статті про компанію:

Історія родини Viessmann з 1917 до сьогодні

Viessmann святкує 20 років в Україні