Пивоварня з глибокими традиціями турбується про природу

Модернізація парової котельні за допомогою котла Vitomax 300-HS

Історія одного з найстаріших у світі пивоварних підприємств, що в баварському місті Ауґсбурґ, сягає 1386 року. У 1884 році його власником став Себастьян Ріґеле. Сьогодні Brauhaus Riegele є найбільшим приватним пивзаводом Ауґсбурґа, повністю залишаючись у власності родини Ріґеле – уже в п'ятому її поколінні.

„Пристрасне пивоваріння і радість від пива завжди були нашим мотором і нашою мотивацією" – так звучить філософія підприємства. Відповідно, за всяких умов основним пріоритетом є найвища якість. Пивоварня стала одним із співзасновників ініціативи „Die Freien Brauer“ (Вільні пивовари), яка об'єднує незалежних виробників із Німеччини, Австрії, Люксембургу та Нідерландів. Її учасники зобов'язалися дотримуватись таких семи основних цінностей:

  • Велика свобода
  • Особиста відповідальність
  • Унікальність і розмаїття
  • Найвища якість
  • Чисте довкілля
  • Справжня традиція
  • Любов до свого регіону  

Сорти крафтового пива, відзначені нагородами

Ентузіазм фахівців фірми приносить результати: у 2016 році сорт „Augustus 8“ отримав відзнаку "Найкраще крафтове пиво Німеччини". 

Повага до довкілля

Не лише відданість мистецтву пивоваріння, а й відповідальність перед своїми клієнтами і перед природою також належить до основних цінностей підприємства. Тому Riegele бере активну участь у захисті довкілля – зокрема, ефективно використовуючи вторинне тепло та споживаючи електроенергію, вироблену власною фотоелектричною установкою. Автомобілі фірми використовують екологічну технологію Bluetec. Першою з виробників пива вона отримала екологічний сертифікат EmAS erhalten. Сировина постачається виключно з навколишнього регіону, щоб уникнути перевезень на великі відстані. Крім того, пивом Riegele можна посмакувати тільки з пляшки багаторазового використання. 

Нова парова котельня знижує витрати на енергію

Для виготовлення пива, особливо для солоду і варіння сусла, а також для чищення бочок і пляшок на заводі потрібна велика кількість пари. Стара котельня установка на дизельному паливі, споруджена 1966 року, вже не відповідала технічним, економічним і законодавчим вимогам сьогодення. Особливо бракувало теплообмінника димових газів (економайзера), такого звичного для сучасних парових котелень, який нагріває котлову воду від тепла димових газів і дозволяє заощадити велику кількість енергії. 

Завдяки високому ККД (до 95,8%), низькому теплонапруженню камери згоряння та чітко підібраному пальнику, вибір пав на паровий котел високого тиску Vitomax 300-HS з інтегрованим економайзером EcO 200. Крім того, завдяки своїй триходовій конструкції та чітко розрахованій геометрії камери згоряння, він виконує найсуворіші вимоги щодо рівня шкідливих викидів. У пивоварні Riegele котел виробляє до шести тонн пари на годину з максимальним робочим тиском 10 бар. 

Підписи до ілюстрацій:

Історія пивоварні Riegele в місті Ауґсбурзі сягає 1386 року, таким чином вона є однією з найстаріших у світі.

"Пристрасне пивоваріння і радість від пива" належать до філософії традиційної пивоварні. 

Нова парова котельня з котлом Vitomax 300-HS та інтегрованим економайзером EcO 200 економно та екологічно виробляє до шести тонн пари на годину для варіння солоду й сусла, а також для чищення бочок і пляшок багаторазового використання

Грудень 2017