Vitobloc 200 EM-100

Вироблення дешевої теплової та електричної енергії за допомогою когенераційного модуля

Новий, компактний та найголовніше, економічний – Vitobloc 200 EM-100 ідеально підходить під змінені рамкові угоди німецького Закону про когенерацію (KWKG). Відповідно до цього закону, власник когенераційного модуля потужністю до 100 кВт отримує бонус за перших 30000 повних годин споживання електроенергії власного виробництва – у середньому 3,5 цента за одну кіловат-годину роботи установки. Це робить Vitobloc 200 EM-100 більш економічно вигідним, ніж блочні КГУ більшої потужності. Крім цього, надлишок електроенергії, виробленої когенераціним модулем до 100 кВт, зобов’язана прийняти та оплатити місцева електромережа. Власник установки не повинен думати про збут цієї електроенергії.

Найвища ефективність при найнижчій вартості життєвого циклу

Електричний коефіцієнт корисної дії нового модуля сягає 35,5 відсотків, а загальний ККД – 95 відсотків. Це робить установку найбільш ефективнішою порівняно з іншими КГУ свого діапазону потужності.

Електродвигун розроблений спеціально для стаціонарної роботи. Він є надійним, добре зарекомендував себе в тривалому використанні, має низькі експлуатаційні витрати та високий коефіцієнт готовності. Таким чином, новий Vitobloc 200 EM-100 пропонує найнижчу вартість життєвого циклу порівняно з аналогічними установками.

Гнучка адаптація до електромережі

Для забезпечення стабільної роботи електромережі, німецькими нормативами передбачені досить суворі вимоги до електроенергії, яка передається у публічну мережу. Vitobloc 200 EM-100, оснащений сучасним синхронним електрогенератором з "розумною" системою керування, задовольняє ці вимоги, а також має відповідні сертифікати.

Готовий до аварійного режиму роботи

Вже серійне виконання модуля Vitobloc 200 EM-100 пристосоване до роботи в режимі аварійного живлення. Для цього, зокрема, в компактний модуль вмонтовані стартерні акумуляторні батареї. У разі аварії на загальній електромережі КГУ може тимчасово забезпечувати об'єкт електроенергією.

Компактні габарити і багата програма поставки оснащення

Модуль, готовий до підключення, має монтажну висоту 3400 мм та ширину 900 мм, тобто він є досить компактним, не вимагає багато місця й часу для установки. Транспортна вага становить лише 3400 кг.

Стандартний комплект поставки включає в себе енергозберігаючий насос, звукові та вібраційні компенсатори, підключення до трубопроводів газу, відведення продуктів згоряння, гарячої води та відведення повітря. Триходовий каталітичний нейтралізатор забезпечує низький рівень викидів, значно нижчий за граничні значення, встановлені німецькою директивою TA-Luft. Навіть більш суворі обмеження по викидах, які, за прогнозами, мають бути встановлені в 2018 році, когенераційна установка без проблем задовольнить.

Переваги для ринкових партнерів:

- Повна інтеграція з іншими пристроями від Viessmann
- Надійний, перевірений двигун зменшує витрати на сервісне обслуговування
- Відповідає суворим технічним вимогам до постачальників електроенергії (AR-N 4105) та вимогам директиви щодо пристроїв із середньою напругою
- Просте підключення по воді, газу, димових газах, відведенню повітря
- Легке обслуговування завдяки легкій доступності всіх компонентів

Переваги для користувачів:

- Максимальне дотримання умов для отримання державної субсидії (для Німеччини)
- Не вимагається спеціальний доступ оператора до роботи з КГУ, оскільки потужність не перевищує 100 кВт (для Німеччини)
- Надійність, високий коефіцієнт готовності та низькі експлуатаційні витрати завдяки надійному двигуну
- Ефективна та економна робота
- Короткий термін окупності
- Низькі витрати на один життєвий цикл

Технічні дані

- Потужність: 99 кВт (електрична), 167 кВт (теплова)
- Габаритні розміри: 3400 x 900 x 1700 мм
- Транспортна вага: 3400 кг
- Максимальний рівень звукового тиску: 72 дБ

 

Лютий 2018


Зображення / опис

Нова КГУ Vitobloc 200 EM-100 від Viessmann з електричною потужністю 99 кВт і тепловою – 167 кВт

Завантажити, 300 dpi (JPG 1 MB)