Вперед, у нове сторіччя!

Цьогорічний ювілей скоро стане історією, але сьогодні ми святкуємо сторіччя компанії Viessmann. І ми, сім'я Віссманн, завжди дивилися в майбутнє. Захоплення новим закладено у нашому ДНК. Але й про свою відповідальність перед наступними поколіннями ми не забуваємо.

Ми впевнені, що тільки разом із нашими колегами та партнерами зможемо задовольнити основну потребу людини: потребу в гарному самопочутті.

Перехід у нове сторіччя завжди був переломним моментом для нових технологій та способу мислення. Запрошуємо Вас розділити нашу радість в очікуванні ще одного року, насиченого новими стимулами та хвилюючими моментами. Адже не кожного дня є можливість відсвяткувати своє сторіччя.

Щиро Ваші,

Мартін Віссманн
Максиміліан Віссманн

Вперед у нове сторіччя


Для активації відео натисніть кнопку відтворення. Зауважте, що, відкривши відео, ваші дані передаються на YouTube. Для детальної інформації дивіться нашу політику конфіденційності.

100 років компанії Viessmann – фільм, присвячений ювілею
100 років компанії Viessmann – фільм, присвячений ювілею

Погляд навколо

Вперед, у нову епоху енергетики!

До 2050 року світ повинен відмовитися від використання викопних видів палива. Спосіб використання енергії зміниться радикально.

Рушійною силою цих змін є цифрові технології. Наше повсякденне життя все більше і більше охоплюють різні мережі – від автономних транспортних засобів, які переносять нас з пункту А в пункт Б, до "Розумного будинку" майбутнього. Давайте поглянемо на "розумне" використання енергії завтрашнього дня.

Почуватися комфортно та економити при цьому енергію

В будинку майбутнього панує індивідуальний комфортний клімат. Варто зайти до кімнати - як автоматично налаштовується улюблена температура.

 

Почуватися комфортно та економити енергію

Незалежність з енергією сонця

Протягом дня будинок майбутнього поповнює запаси енергії в своїх акумуляторах. В той час, коли мешканці будинку сплять, акумулятори електровелосипедів та електромобілів заряджаються. А зранку знову вперед, з повними баками!

 

Незалежність з енергією сонця

"Зелена" енергія для опалення 

Будинок забезпечує "зеленим" струмом не лише електричні прилади або авто, а ще й постачає тепло з відновлюваних джерел енергії. Якщо сонце довго не світить, а батарея будинку пуста, постачальником електроенергії стає власний електромобіль.

 

"Зелена" енергія для опалення і Ко.

Енеогетична біржа на паркані

Хто сьогодні не використовує екологічний струм власного виробництва - віддає його в громадську мережу. В майбутньому господар будинку зможе забезпечувати струмом ще й своїх сусідів.

 

Енергетична біржа на паркані

 Погляд у майбутнє

Інновації вчора та сьогодні

Біферальна поверхня нагріву, інфрачервоний пальник Matrix та багато іншого - перелік досягнень у столітній історії компанії Viessmann дуже довгий. З самого початку компанія була технологічним новатором, який зробив прорив у техніці опалювання та випередив свій час.

Новатор в плані використання енергії

1980-ті роки - це десятиліття біферальних поверхонь нагріву. Вони дають можливість використовувати котел при низьких температурах і таким чином економити до 40% енергії, не боячись при цьому виникнення корозії. В 2001 році на ринок виходять поверхні нагріву Inox-Radial. В сучасних котлах вони забезпечують мінімальні втрати тепла.

1980 - Біферальна поверхня нагріву

1980

Біферальна поверхня нагріву

2001 - Поверхня нагріву Inox Radial

2001

Поверхня нагріву Inox Radial

Два в одному

Вже в 1960-их роках розпочав свою тріумфальну ходу двокамерний котел – піонер серед котлів на рідкому паливі. Він може працювати як на твердому, так і на рідкому паливі, а проточний нагрівач дозволяє, окрім цього, приготування гарячої води. Як різні режими роботи можуть бути розумно скомбіновані, сьогодні демонструють гібридні пристрої компанії Viessmann. Вони дозволяють використовувати в якості теплоносія відновлювані джерела енергії, рідке паливо чи газ. Автоматично обирається економічно найвигідніший варіант.

1965 - Triola-B

1965

Triola-B

2015 - Vitocaldens 222-F

2015

Vitocaldens 222-F

Новатори в справі сонячної енергії

Задовго до того, як власники будинків почали орієнтуватися на "зелений струм", вироблений на власному даху, компанія Viessmann ще у 1976 році розпочинає виробництво сонячних колекторів. За допомогою сучасних пласких та трубчастих колекторів Viessmann сьогодні можна зекономити більше ніж одну третину необхідної енергії, яка використовується для опалення та гарячого водопостачання протягом року.

1978 - Acredal-W

1978

Acredal-W

2017 - Vitosol 200-FM

2017

Vitosol 200-FM

Опалення завдяки теплу з навколишнього середовища

Опалення за рахунок енергії повітря, землі, сонця чи води без нанесення шкоди навколишньому середовищу: Вже в 1978 році компанія Viessmann виводить на ринок перший тепловий насос. Сьогодні компанія випускає в рамках серії Vitocal високоефективні теплові насоси, потужність яких дозволяє забезпечити опалення та гаряче водопостачання багатоквартирного будинку.

1981 - L-08

1981

L-08

2015 - Vitocal 300-A

2015

Vitocal 300-A


Погляд у минуле

На шляху до успіху

Народження у місті Гоф

Слюсар Йоганн Віссманн відкрив самостійну фірму у 1917 році. Незабаром він не тільки будує сільськогосподарські машини. Йому вдається розробити нове покоління опалювальних котлів, які швидше постачають тепло та використовують менше палива.

aufbruch-in-hof-.png

В місті Гоф на річці Заале, на вулиці Альзенберґерштрассе Йоганн Віссманн засновує свою фірму.

Його технічний талант швидко робить засновника фірми дуже успішним.

В 1928 році підприємство розпочинає споруджувати опалювальні котли.

Вихід на рівень промислового підприємства

Починаючи з 1937 року, Йоганн Віссманн будує в місті Аллендорф-на-Едері, що в землі Гессен, свій власний завод, який стане головним підприємством теперішньої Групи Viessmann. У 1947 році завод свого батька з 35 працівниками очолює Ганс Віссманн і починає його перетворювати на велике промислове підприємство.

Ганс Віссманн

Економічне диво: син засновника Ганс Віссманн модернізує підприємство та робить його успішним на території всієї Німеччини, а також завойовує перші іноземні ринки.

Перший цех відкривається в місті Аллендорф

Перший цех будується в місті Аллендорф.

В Аллендорфі вже давно почали розробляти сучасні опалювальні котли.

В Аллендорфі вже давно почали розробляти сучасні опалювальні котли.

Вже в 1960-их роках блисько 350 співробітників виготовляють 5000 котлів щороку

Вже в 1960-их роках блисько 350 співробітників виготовляють 5000 котлів щороку.

Стабільний успіх

На межі 1991/1992 років Ганс Віссманн передає відповідальність за підприємство своєму синові Мартіну. На першому місці в його планах: енергозбереження та вихід на міжнародну арену.

Зміна поколінь


Зростання частки експорту до 50%

Мартін Віссманн збільшує частку експорту в загальному обороті з 10 до 50 відсотків – для цього він відкриває філіали в Східній Європі та Азії.

Дослідницький центр Viessmann

Відкритий в 2017 році дослідницький центр Technikum підвищив ефективність науково-дослідних робіт та якість розробок.

Максиміліан Віссманн

2016 року одним з керівників компанії стає Максиміліан Віссманн. Він працює над прискоренням переходу підприємства на цифрові технології.


Група Viessmann 2017

viessmann-map.gif

12.000 співробітників Viessmann по всьому світу

2,25 млрд. Оборот

54% Частка експорту

20 Філії по всьому світу

23 Виробничі підприємства в 12 країнах

Збут у 74 країнах