Академія Viessmann

Наші семінари

Навчання фахівців партнерських фірм є одним з пріоритетних напрямків роботи нашої компанії. Великі центри з навчання партнерів є у Німеччині та Франції. В Україні семінари Академії проводять фахівці ТОВ "ВІССМАНН", як у навчальному класі нашого головного офісу в селі Чайки, так і в різних містах України, за підтримки наших місцевих партнерів. У файлі "Програма навчань на півріччя" ви знайдете як календарний план усіх занять, так і таблицю з прив'язкою до найбільших міст України.

На сьогодні Академія охоплює такі теми семінарів і практичних занять, спрямованих на п'ять цільових груп:

  • проектувальники (код семінару починається на П)
  • продавці, менеджери з продажу (М)
  • сервісні партнери (С)
  • інсталятори (І)
  • інженерно-технічний персонал з експлуатації котелень середньої й великої потужності (ІТ) 

Докладний огляд усіх актуальних на даний період тем ви знайдете у файлі "Теми семінарів".

  

Навчання з промислового обладнання (когенераційні установки, твердопаливні котли та установки до 13000 кВт, водогрійні та парові котли від 2000 кВт, промислові теплові насоси) проводиться за запитом у формі індивідуальних консультацій.
(Будь ласка, звертайтеся у наш відділ промислового обладнання).

Навчання по темах С-1.1, С-1.2, С-3 та С-4 є платними, їхня вартість складає 50 євро без ПДВ за особу (оплата у гривнях, за товарним курсом ТОВ "ВІССМАНН").

Об'єм, програма та вартість спеціалізованого навчання ІТ-1 узгоджується за домовленістю.
(Просимо звертатися до Дениса Григор'єва, gyv@viessmann.com, тел. 067 555 4166).

Усі інші навчання безкоштовні.

ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ДЛЯ УЧАСТІ В НАВЧАННІ

Увага: новинка! Наші вебінари

Крім традиційних семінарів у навчальних класах, з квітня 2017 року ми відкриваємо можливість пройти навчання дистанційно, перебуваючи вдома чи на своєму робочому місці. Єдине, що вам буде потрібно, це доступ до Інтернету, а зареєструватися для участі можна на нашому Порталі вебінарів.

Докладніше про це – на сторінці Наші вебінари

Більш серйозна підготовка: курси Академії Viessmann

Також із 2017 року ми впроваджуємо новий вид навчання: курси з підготовки спеціалістів. Вони включатимуть як теоретичну, так і практичну частину, з проходженням екзаменів. Учасники наших курсів не лише розширять свої знання щодо обладнання Viessmann, але й набудуть реальних практичних навичок, корисних для подальшої роботи.

Докладніше читайте на сторінці Курси Академії Viessmann