Зверніть увагу: курси для фахівців

Шановні друзі!

В сучасному світі для досягнення успіху замало лише теоретичних знань. Найбільшу користь приносить вміння правильно та ефективно застосовувати ці знання на практиці.

Саме тому відтепер Академія Viessmann в Україні пропонує Вам нову послугу: повноцінні курси з підготовки спеціалістів з наступних напрямів:

  • Торгівля
  • Проектування
  • Монтаж обладнання
  • Сервіс

Починаючи з червня 2017 року, можна записатися на перший курс із нашої програми: "Менеджер з продажу обладнання Viessmann". Докладнішу інформацію про цей курс Ви знайдете в цій презентації

При проходженні наших курсів Ви не тільки розширите знання щодо обладнання Viessmann, але й набудете реальних практичних навичок, які допоможуть вам у роботі.

Кожен курс складається з очної частини, заочних вебінарів та екзаменів. На заняттях ми разом розглянемо теорію, після чого під час практичних завдань Ви навчитеся користуватися набутими знаннями.

Кожен з учасників курсів отримає знижку на проходження наступного курсу, а також буде приймати участь у розіграші цінних призів, зокрема екскурсії на виробництво побутового обладнання Viessmann!

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ НА НАШИХ КУРСАХ