Зверніть увагу: курси для фахівців

Шановні друзі!

В сучасному світі для досягнення успіху замало лише теоретичних знань. Найбільшу користь приносить вміння правильно та ефективно застосовувати ці знання на практиці.

Саме тому відтепер Академія Viessmann в Україні пропонує Вам нову послугу: повноцінні курси з підготовки спеціалістів з наступних напрямів:

  • Торгівля
  • Проектування
  • Монтаж обладнання
  • Сервіс

 

Навчання менеджерів з продажу

Починаючи з червня 2017 року, можна записатися на перший курс із нашої програми: "Менеджер з продажу обладнання Viessmann". Чому це буде корисно?

Для власників бізнесу:

Продажі напряму залежать від кваліфікації персоналу. На навчання співробітників Ви все одно витрачаєте час та/або кошти, неважливо, буде це навчання власними силами, найманими тренерами або «у полі», на реальних замовниках методом проб та помилок.

Ми пропонуємо курс для менеджерів з продажу обладнання Viessmann, тому що ми знаємо наше обладнання і знаємо, як його продавати. Ми поділимось досвідом з Вашими продавцями, разом з ними підготуємо відповіді на типові запитання та заперечення клієнтів, які властиві саме Вашому бізнесу. В цьому спеціалізовані курси Віссманн відрізняються від загальних навчань з продажу, де вам будуть пропонувати «продати маркер». Крім того, ми перевіримо отримані знання, кожен слухач пройде тестування по закінченні курсів, Ви будете мати змогу побачити, наскільки старанні у навчанні Ваші продавці.

Для менеджерів з продажу:

Успішний продавець обладнання – це людина, яка має бути для клієнта перш за все експертом. За 4 дні Ви маєте змогу підвищити свій рівень експертності – Ви не лише ознайомитесь з особливостями та перевагами обладнання Viessmann, та як їх доносити до Ваших клієнтів, але й дізнаєтесь про сучасні опалювальні технології взагалі. Ви навчитесь аналізувати характеристики обладнання, підбирати обладнання, знаходити «вбивчі» аргументи для замовника, отримаєте варіанти відповідей на незручні запитання, та головне – зможете продавати більше, ефективніше та отримувати від цього задоволення. 

Тривалість: 4 дні очних занять, практичні та теоретичні завдання, 4 вебінари

Вартість: 100 євро 

Подробиці програми та додаткових бонусів ви можете дізнатись у цій презентації або за телефоном (044) 363 98 41 (внутр. 129, 130)

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ НА НАШИХ КУРСАХ