Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Нагороди

Нагороди, премії та сертифікати для Viessmann

Завдяки ефективним опалювальним системам, сертифікатам, призам та нагородам за свої інновації компанія Viessmann протягом десятиліть є лідером в галузі опалювальної техніки. Нижче ви знайдете добірку нагород та відзнак.

Нагороди 2021

2021 - Торговий партнер № 1

Вже 16-й раз поспіль компанія Viessmann була названа торговим партнером №1. Це також означає, що ми отримали "Золотий сертифікат партнерства". Кожні два роки галузева служба "markt intern" проводить опитування багатьох тисяч сервісних інженерів/інсталяторів з опалення напередодні виставки ISH. У процесі цього оцінюються результати діяльності виробників у різних категоріях продуктів та послуг.

2021 - iF Gold Award

Конкурс дизайну iF Design Award організовується IF International Forum Design GmbH з 1953 року і вважається світовим символом відмінного дизайну. У 2021 році компанія Viessmann отримала цю високоповажну нагороду за дизайн нового покоління теплових насосів Vitocal.

Макс та інші члени сім'ї Viessmann отримують Золотий сертифікат партнерства.

Нагороди 2020 та 2019 років

2020 - Німецька премія з управління ідеями

Зразкові компанії нагороджуються тут під егідою ініціативи топ-менеджменту "Ідеї створюють майбутнє" Німецького інституту управління ідеями та інноваціями (German Institute for Ideas and Innovation Management). Арндт Фінгерхут, керівник бізнес-підрозділу "Кліматична техніка для житлових приміщень" компанії Viessmann Werke Allendorf GmbH, був визнаний кращим менеджером 2020 року.

2020 - Премія Design Plus

У 2020 році нагороду Design Plus Award знову отримав асортимент продукції Viessmann. Цього разу нагороду отримав накопичувач енергії Vitocharge.

2020 - Інтегрована система управління

Вже створені системи менеджменту відповідно до чинної номенклатури ISO з якості, екології, енергетики та охорони здоров'я та безпеки праці були об'єднані в рамках інтегрованої системи менеджменту.

2019 - Нагорода Plus X Award

Висока оцінка для Vitovalor PT2 - котел на паливних елементах отримав престижну нагороду "Plus X Award" за свої видатні характеристики. Одночасно ми отримали нагороду "Кращий бренд 2019 року" за опалювальні прилади на паливних елементах.

2019 - IF Gold Design Award

Настінний котел Vitodens  отримав нагороду IF Gold Design Award 2019.

2019 - Нагороди за дизайн нового покоління корпусів

Vitodens та Vitovalor PT2 отримали нагороду Design Plus Award, яку вручає відома німецька Рада з дизайну. Компанія Viessmann також отримала три нагороди IF Design Awards. Журі з 67 міжнародних експертів у галузі дизайну присудило нагороди як новій лінійці продуктів в цілому, так і водонагрівачу Vitovalor PT2. Проточні водонагрівачі сімейства Vitotherm, вже представлені на виставці Light + Building 2018, також отримали нагороду.

2019 - Vitocal 200-A та 222-A - продукт року 2019

Близько 2 800 читачів інтернет-журналу haustec.de зробили свій вибір: Теплові насоси повітря-вода Vitocal 200-A та 222-A посіли перше місце в категорії теплових насосів, отримавши звання "Продукт року 2019".

2019 - Спеціалізований торговий партнер № 1

В 15-й раз поспіль компанія була названа спеціалізованим торговим партнером року за версією інсталяторів у 2019 році.

Френк Вінтерс та Йоахім Йоахім Янссен отримують нагороду IKU

Нагороди Групи компаній Viessmann 2018, 2017, 2016, 2015

2018 - нагорода IKU

Стале постачання холоду на шляху до успіху: ефективна та екологічна система ESyCool від Viessmann Kühlsysteme GmbH отримала німецьку премію за інновації в галузі клімату та довкілля, або скорочено IKU. Система, розроблена компанією Viessmann у співпраці з ALDI Nord, посіла перше місце в категорії "Інновації в галузі захисту клімату". Премія IKU вручається кожні два роки Федеральним міністерством навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів і Федерацією німецької промисловості.

2017 - Медаль Дизеля

У категорії "Найбільш стійке інноваційне досягнення" дочірня компанія Viessmann microbEnergy GmbH була нагороджена медаллю Рудольфа Дизеля в Німецькому музеї в Мюнхені. Німецький інститут винаходів (DIE) вшановує видатних особистостей, компанії та організації німецької інноваційної сцени. Голова Німецького енергетичного агентства Андреас Кульманн високо оцінив багаторічну роботу д-ра Доріс Шмак та Ульріха Шмака як "роботу винахідників у прямому розумінні цього слова та візіонерів енергетичного повороту".

2016 - Спеціальна нагорода німецької газової промисловості

На найбільшому німецькому газовому конгресі Gasfachliche Aussprachetagung 2016 - найбільшому конгресі газової промисловості Німеччини - процес біологічного метанування компанії Viessmann microbEnergy GmbH в Ессені був удостоєний спеціальної нагороди за інновації та захист клімату.

Маркус Денгенс, керівник відділу управління продуктами Viessmann Deutschland GmbH, приймає нагороду від члена журі Хайнер Фаупеля (праворуч)

2016 - Нагорода за ThermProtect

Інноваційне та унікальне у світі покриття поглинача ThermProtect у нових плоских колекторах Vitosol 200-FM та 100-FM від Viessmann є важливою віхою в ефективності та експлуатаційній надійності сонячних систем. Лише через кілька місяців після виходу на ринок покриття ThermProtect отримало нагороду "Trophée des Usines 2016"

2015

 • Нагорода за 20 років систематичного екологічного менеджменту за стандартом EMAS
 • Комісія ЄС відзначає компанію Viessmann за зразковий екологічний менеджмент
 • Бажана нагорода для Viessmann - Berufsgenossenschaft Holz und Metall вручає нагороду "Clever Fox"
 • Електростанція в Аллендорфі (Едер) отримала RED-сертифікацію та нагороду "Біогазове партнерство року 2015
 • Вперше сертифікація енергоменеджменту за стандартом ISO 50001
 • Нагороди для Viessmann до 2014 року

2013

 • Німецька премія сталого розвитку - спеціальний приз "Ресурсоефективність
 • нагорода red dot award - дизайн продукту: тепловий насос для гарячого водопостачання Vitocal 161-A

2012

 • Нагорода ENERGY GLOBE за сталий розвиток для Німеччини: стратегічний проект сталого розвитку "Ефективність плюс"
 • нагорода red dot - дизайн продукту: програмований блок керування балоном Vitocontrol та пульт дистанційного керування Vitotrol 300 RF

2011

 • Енергоефективність передового досвіду: за особливо ефективне використання енергії
 • Золота нагорода Focus Design Award: програмований логічний контролер Vitocontrol
 • Срібна нагорода Focus Design Award: пульт дистанційного керування Vitotrol 300 RF
 • "Вибране місце": За стратегічний проект сталого розвитку "Ефективність плюс
 • German Sustainability Award | Найстійкіший бренд Німеччини 2011 року
 • Нагорода за дизайн продукту: тепловий насос Vitocal 300-G та газовий конденсаційний котел Vitocrossal 300
 • Екологічна премія B.A.U.M. для доктора Мартіна Віссманна: за заслуги в галузі енергоефективності та захисту клімату

2010

 • Міжнародна премія Баден-Вюртемберга за дизайн: тепловий насос Vitocal 300-G
 • Vitodens 300-W - переможець тесту Stiftung Warentest, німецької організації споживачів
 • Нагорода за енергоефективність: за особливо ефективне використання енергії
 • Нагорода red dot: дизайн продукту: настінний газовий конденсаційний котел Vitodens 300-W та тепловий насос розсолу/води Vitocal 300-G
 • Підприємства Allendorf вперше сертифіковані відповідно до стандарту охорони праці та безпеки OHSAS

2009

 • Німецька нагорода за сталий розвиток | Найсталіше виробництво Німеччини 2009 р.

1998

 • Екологічна премія ASU: за видатні досягнення компанії Viessmann у сфері екологічно відповідального корпоративного управління

1997

 • Нагорода за інновації: для компанії Viessmann, яка взірцево сприяє зміцненню торгівлі та ремесел у Німеччині за допомогою нових, інноваційних технологій та продуктів

1995

 • Заводи Viessmann в Аллендорфі (Едер) стали першою компанією в секторі опалювальної техніки та другою компанією в Німеччині, яка була сертифікована відповідно до Схеми екологічного менеджменту та аудиту (EMAS). Підприємство Viessmann в Аллендорфі (Едер) має найстаріший запис у реєстрі підприємств EMAS

1994

 • Нагорода за захист навколишнього середовища для промисловості: за низькоемісійний променистий пальник MatriX
 • Viessmann вперше сертифікований за стандартом управління якістю ISO 9001