Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

З найкращими продуктами до найвищих досягнень

Успіх має ім'я. Біатлон, санний спорт, стрибки на лижах з трампліну, лижні гонки – в усіх зимових видах спорту найкращі спортсмени носять наш яскравий логотип. І на це є вагома причина. Ми вважаємо, що як найвищі досягнення, так і найкращі продукти заслуговують гідного імені.

Viessmann, як головний спонсор зимових видів спорту, активно підтримує талановитих спортсменів.

Ми фанати зими!

Ми вважаємо, що топові продукти і топові спортсмени повинні співпрацювати. Саме тому з 1993 року ми спонсоруємо зимові види спорту.  Від світового кубку, Тур де Скі і до традиційного Турніру чотирьох трамплінів: ми представлені на всіх важливих змаганнях з зимових видів спорту і є партнерами більше 40 атлетів.  

Спонсоруючи спорт, ми визнаємо нашу соціальну відповідальність.  

За допомогою ініціативи “Wir sind #Winterfans” ("ми #фанатизими") прагнемо зберегти зимові види спорту й захистити клімат

Ми любимо зимові види спорту. Ми любимо, коли сніг перетворює ландшафт в зимову казку, а іноді взагалі ріже очі. Ми любимо, коли фанати та менеджери спортсменів так гаряче співпереживають, що забувають про лютий холод. І ми любимо, як дитячі очі починають світитися, коли спостерігають за професійними спортсменами, коли ті катаються на ковзанах чи лижах і як радісно плескають в долоні, коли вони спускаються по схилах.  

Окрім цієї любові, цієї пристрасті, є ще дві причини, чому ми прагнемо зберегти зимові види спорту: глобальне потепління та його наслідки. 

Все більше і більше різниця між порами року розмивається.  Сніг і морози уже не стандартна зимова погода. холод узимку більше не вважаються само собою зрозумілим. Cнігова лінія продовжує відступати. Все частіше замість білої снігової ковдри зимою ми спостерігаємо липку грязюку. Це має наслідки для зимових видів спорту - і, звичайно, для шанувальників. Як довготривалий партнер зимових видів спорту ми запустили ініціативу Ми #Winterfans задля рішення проблем по'язаних зі зміною клімату. Спільно з спортсменами та партнерами з громадського сектору, політики, бізнесу та науки ми розробляємо рішення для більш стабільного зимового спорту.

Навряд чи нам під силу зупинити зміну клімату чи її наслідки, але ми можемо поширити обізнаність про екологічні технології, щоб таким чином покращити шанси для майбутніх поколінь.   

Viessmann Sport – сторінка в мережі Facebook (нім.мовою)

З найвищою якістю Viessmann до Прем'єр-ліги

Іноді потрібно багато часу, щоб дочекатись історичної події. У випадку зі старим англійським клубом Huddersfield Town це 45 років. Саме стільки шанувальники з нетерпінням очікували повторного повернення команди до найвищої ліги країни, Прем'єр-ліги, яке відбулося в травні 2017 року, коли був забитий вирішальний гол з одинадцятиметрової позначки. Клуб і досі є унікальним в англійському футболі: команді вдалося перемогти в чемпіонаті три рази поспіль: в 1924, 1925 і 1926 році. Після сенсаційної повторної появи в Лізі у вболівальників є ще одна причина згадати славне минуле. 

В 2017 році Huddersfield Town дуже пощастило, адже окрім німецького тренера, декількох німецьких футболістів, цей клуб отримав Viessmann в якості спонсора. Новини Ви знайдете на офіційній сторінці клубу у Facebook.

Viessmann Sport в соціальних мережах

Цікаві оновлення. Не тільки в аналоговому житті ми надаємо великого значення якості. Також у соціальних мережах ми демонструємо найкращу сторону. На нашій спортивній сторінці Facebook ви знайдете ексклюзивні фотографії зірок та живі відео поточних подій.

Окрім останніх подій, ви також отримаєте детальні звіти, захоплюючі інтерв'ю з спортсменами, а також нагадування про найважливіші події зимових видів спорту. Численні відео дають вам можливість дізнатися закулісні подробиці та переглянути записи зірок до та після їх визначальних виходів. Наші регулярні конкурси дають вам можливість виграти унікальні та високоякісні призи.

Сучасний, компактний та лаконічний - таким є наш спортивний канал в Twitter. Тут ви коротко дізнаєтесь про найголовніші новини за день. Незалежно від того в Facebook чи в Twitter: з Viessmann ви постійно в курсі найсвіжіших новин.