Наша експозиція на виставці Аква-Терм Київ 2016: частина 1. Газові конденсаційні котли

Цьогорічна експозиція продуктів Viessmann на виставці Аква-Терм Київ 2016 проходить під гаслом "Майбутнє вже сьогодні". Наш великий стенд складається з трьох зон. В одній представлені котли побутового сегменту, що працюють на газі. У другій – пристрої, що використовують відновлювану енергію сонця та довкілля. І в третій – котли середньої й великої потужності для роботи на газі та на деревині.

Нові моделі Vitodens 

Сьогодні розглянемо першу частину: газові конденсаційні котли. Ми вже розповідали про нову модель конденсаційного котла Vitodens 100-W, включену в нашу програму поставок на початку квітня. Новий тип B1HC / B1KC відрізняється від попередньої моделі своєю великою сенсорною панеллю обслуговування з підсвіткою. Крім того, з новим циліндричним пальником досягається більш широкий діапазон модуляції – 1:6. Завдяки тому, що робота котла починається на мінімальній потужності, знижується експлуатаційний рівень шуму, а також зростає строк служби. Модифікація цієї моделі, комбінований котел Vitodens 111-W, включає інтегровану накопичувальну ємність на 46 літрів з пошаровим нагрівом. Цей котел призначений для комфортного приготування гарячої води.

Докладніше про Vitodens 100-W, Vitodens 111-W: брошура у форматі PDF

Незабаром ми оновлюємо в програмі поставок і котли Vitodens двохсотої серії, а саме Vitodens 200-W i Vitodens 242-F. На виставці ви побачите вже нові моделі. Vitodens 200-W (новий тип BK2B / B2HB) оснащений регулятором Vitotronic з великим кольоровим дисплеєм, а також може управлятися через Інтернет за допомогою Vitotrol Plus App – простої, інтуїтивної програми для смартфона. Інтегрована система контролю згоряння під назвою LambdaProControlPlus автоматично регулює якість спалювання різних видів газу (природний газ, зріджений газ, біогаз), що дозволяє знизити витрати на обслуговування котла. А циліндричний пальник MatriX забезпечує діапазон модуляції 1:20! Тобто модель Vitodens 200-W охоплює потужності від 1,6 кВт (для зовсім маленьких помешкань) до 150 кВт, а при каскадній роботі декількох котлів – до 900 кВт.

Докладніше про Vitodens 200-W: брошура у форматі PDF

Конденсаційний котел Vitodens 242-F оснащений вмонтованим бівалентним бойлером на 170 літрів із пошаровим нагрівом. Він розрахований на використання разом із сонячними колекторами Vitosol, за рахунок уже вбудованих у котел компонентів для роботи з геліоконтуром та спеціалізованого регулятора Vitotronic. При роботі з двома сонячними колекторами споживання палива на приготування гарячої води зменшується на 50%. Vitodens 242-F також має систему контролю згоряння LambdaProControlPlus і також може керуватись через програму на смартфоні.

Докладніше про Vitodens 242-F: брошура у форматі PDF

Гібридний пристрій: конденсаційний котел і тепловий насос в одному корпусі 

Компактний гібридний пристрій Vitocaldens 222-F є поєднанням конденсаційного котла, теплового насоса "повітря-вода", а також 130-літрової накопичувальної ємності в одному корпусі. Це дає користувачу гнучкість у виборі системи опалення. "Розумна" система під назвою Hybrid Pro Control аналізує поточну потребу в теплі та актуальні ціни на газ і електроенергію. Відповідно до цих даних і залежно від того, який пріоритет поставить їй власник (економія коштів / найкращі екологічні показники / найвищий комфорт), система обере режим роботи. Тепловий насос може покривати до 80% річної потреби в теплі, тобто газовий котел буде включатися тільки в найхолодніші дні року. Регулятор Vitotronic 200 (тип WO1C) дозволяє керувати гібридним пристроєм через Vitotrol 300 RF (дистанційне радіокерування), або ж через Інтернет за допомогою Vitotrol Plus – програми для смартфона. Додатковим плюсом є можливість підключення власної фотогальванічної установки для отримання електроенергії.

Докладніше про Vitocaldens 222-F: брошура у форматі PDF

Система Vitocomfort: зробимо Ваш будинок розумним

Ще одним надзвичайно цікавим експонатом буде наша система "розумного будинку" Vitocomfort 200. Вона складається з центрального модуля і компонентів, установлених у різних кімнатах квартири або приватного будинку, пов'язаних між собою через Wi-Fi або радіозв'язок. Вона дозволяє комфортно автоматизувати опалення, приготування гарячої води та вентиляцію помешкання, а якщо підключена до фотогальванічної установки – то й керувати подачею електроенергії власного виробництва на потреби будинку. Усі прилади й датчики працюють автономно: вони або оснащені батарейками, або достатня кількість енергії генерується при повороті ручки чи натисканні на кнопку! За допомогою програми на смартфоні чи планшеті власник має повну картину того, що відбувається в будинку, і керує всіма процесами. 

Докладніше про Vitocomfort 200: брошура у форматі PDF

 

16.05.2016