Наша експозиція на виставці Аква-Терм Київ 2016: частина 3. Обладнання середньої та великої потужності

Нарешті, розглянемо третю зону нашого стенду на виставці Aqua-Therm Kyiv: котли середньої потужності. Щоб показати різницю у конструкції котлів залежно від технології спалювання, ми поставили поруч три котли, приблизно рівні за потужністю. Два твердопаливних: Vitoflex 300-UF (390 кВт) і Vitoflex 300-VF (440 кВт) та газовий конденсаційний: Vitocrossal 300 потужністю 400 кВт.

Твердопаливні установки, що одразу привертають увагу 

Уперше котли Vitoflex, вироблені на австрійському заводі Viessmann Holzheiztechnik GmbH, представлені на виставці в Україні, і то одразу два. Vitoflex 300-VF – найбільший за розмірами експонат нашого стенду. Він помітно більший за свого "сородича" 300-UF: різниця у висоті складає близько 90 см. Ця модель має первинну і вторинну камери згоряння. Вона дозволяє спалювати деревне паливо вологістю навіть до 55%. Це можуть бути вологі тріски хвойних дерев, пелети або залишки деревини після прорідження лісу. Ступінчаста подача повітря на горіння дозволяє забезпечити невисокі викиди оксидів азоту, а ККД котла сягає 92%.

Модель Vitoflex 300-UF може працювати на деревному паливі вологістю до 50%.

Докладніше про твердопаливні установки Vitoflex: брошура у форматі PDF

Газовий котел Vitocrossal: компактний і високоефективний

Конденсаційний котел на газі Vitocrossal 300 CT3U має значно компактніші розміри. Крім того, завдяки невеликій вазі його можна встановлювати в дахових котельнях житлових будинків. Високу ефективність забезпечують випробувані технології від Viessmann: поверхні теплообміну Inox Crossal та циліндричний пальник MatriX. Ще одне ноу-хау, застосоване в наших конденсаційних котлах -- окремі штуцери зворотної магістралі для підключення одного високотемпературного й одного низькотемпературного контуру. Це дозволяє досягти ККД у 98 відсотків.

Докладніше про Vitocrossal 300 та інші газові котли середньої потужності: брошура у форматі PDF

Також на нашому стенді Ви побачите, як виглядає паровий котел високого тиску Vitomax HS з усім належним оснащенням. Тільки не в натуральному розмірі, а у вигляді зменшеної моделі. Крім того, представлені панелі керування паровими котлами з візуалізацією процесів, що відбуваються в котлах.

 

 

26.05.2016