Наша експозиція на виставці Аква-Терм Київ 2016: частина 2. Використання відновлюваних джерел енергії

Продовжимо нашу «екскурсію» по стенду Viessmann‬ на виставці Aqua-Therm Kyiv. Впродовж усієї виставки дуже популярною була зона нашої експозиції, на якій представлені теплогенератори для використання відновлюваної енергії сонця і довкілля.

Пласкі колектори, що не закипають: цьогорічна новинка на ринку

Місяць тому ми писали про оновлення програми поставок наших пласких колекторів. З цього року впроваджені моделі Vitosol 100-FM i Vitosol 200-FM, а також Vitosol 141-FM – пакетна пропозиція на базі двох колекторів і ємнісного водонагрівача. Визначною рисою нових колекторів є розроблена компанією Viessmann технологія ThermProtect. Це спеціальне селективне покриття абсорбера сонячного колектора. При підвищенні температури до +75°С змінюється кристалічна структура цього покриття, воно починає відбивати сонячні промені, і зростання температури припиняється – завдяки цьому теплоносій у колекторі ніколи не закипає. При подальшому зменшенні температури селективне покриття знову міняє свою структуру і, як і раніше, поглинає більшу частку сонячної енергії.Рами колекторів виготовлені з алюмінію, а зверху він захищений герметичним склом. Рама колектора Vitosol 200-FM може бути виготовлена в будь-якому кольорі палітри RAL. Як Vitosol 100-FM, так і Vitosol 200-FM пропонуються в горизонтальному та вертикальному виконанні. На виставці представлений Vitosol 200-FM.

Докладніше про Vitosol 100-FM, Vitosol 200-FM: брошура у форматі PDF 
Докладніше про технологію ThermProtect: брошура у форматі PDF

Vitosol 300-T – наш найпотужніший колектор

Трубчастий колектор Vitosol 300-T – найпотужніший сонячний колектор у нашій програмі поставок. Він складається з вакуумних трубок з антирефлексійного скла. Трубки можуть повертатися на кут до 25°, що дозволяє використовувати його, скажімо, коли дах орієнтований не ідеально на південь. Окремі трубки можна повертати чи міняти при заповненій установці, що перебуває під тиском. Крім того, колектор має функцію автоматичного вимикання при заданій температурі повітря, завдяки чому він не перегрівається. Передача тепла на теплоносій відбувається через двотрубний мідний теплообмінник Duotec.

Докладніше про Vitosol 300-T: читайте тут

Vitovolt 300: Ваша енергетична незалежність

Тарифи на електроенергію постійно зростають, а енергія Сонця цілком безкоштовна. Наші фотоелектричні модулі Vitovolt дозволяють з високою ефективністю отримувати корисне тепло з сонячної енергії. За допомогою інвертора можна перетворити отриманий постійний струм на змінний, який можна використати на власні потреби, а якщо є надлишок – продати його в загальну електромережу за «зеленим тарифом». Крім того, надлишкову електроенергію можна зберегти за допомогою спеціального акумулятора для пізнішого споживання. Крім того, використання енергії Сонця – це Ваш внесок у поліпшення екологічної ситуації в країні.Фотоелектричні модулі можуть використовуватись як у житлових будинках, так і в промисловості. Модулі Vitovolt 300 від Viessmann мають, окрім іншого, досить привабливий дизайн. Вони стануть додатковою окрасою і збільшать комерційну вартість Вашої нерухомості.

Докладніше про Vitovolt 300: брошура у форматі PDF

Теплові насоси: компактні й ефективні

Окрім комбінованого пристрою Vitocaldens, про який ми розказали в першому репортажі, на виставці представлені теплові насоси Vitocal 200-S (спліт-система) і Vitocal 300-G. Vitocal 200-S належить до нашого сімейства спліт-систем, тобто теплових насосів з двох частин, одна з яких розміщується в будинку, а друга надворі. Він ефективно використовує безкоштовне тепло навколишнього повітря. Зовнішній блок досить компактний. Його можна поставити, наприклад, біля будинку чи на плоскому даху. А внутрішній блок установлюється в будь-якому технічному приміщенні. У літній час Vitocal 200-S можна використовувати і для охолодження приміщень. Для цього можна використовувати як вентиляторні конвектори, так і систему «теплої підлоги» чи «теплих стін». До п’яти теплових насосів можна з’єднати в один каскад.

Що ж до моделі Vitocal 300-G, то вона за допомогою зондів використовує тепло ґрунту (режим «ґрунт-вода» або ґрунтових вод (режим «вода-вода»). Різниця в комплектації між цими режимами полягає лише в обладнанні для захисту від замерзання – він застосовується при використанні енергії ґрунтових вод. Ці теплові насоси відзначаються високою надійністю в експлуатації та особливо низьким рівнем шуму. Якщо потрібна більш висока потужність, концепція Master/Slave являє собою два теплові насоси з одним регулятором, який керуватиме роботою обох.

Коефіцієнт COP (Coefficient of Performance – обчислюється як співвідношення корисної теплової потужності насоса до електричної потужності, яку він споживає) сягає 5,0 для робочої точки B0/W35.

Докладніше про Vitocal 200-S: брошура у форматі PDF
Докладніше про Vitocal 300-G: брошура у форматі PDF

Цілком автоматизований для спалювання пелет і трісок: Vitoligno 300-H

Котел Vitoligno 300-H з діапазоном потужностей від 50 до 101 кВт дозволяє працювати з деревним паливом цілком автоматично. Розпалювання котла здійснюється з мінімальним споживанням електроенергії. Колосникова решітка та поверхні теплообміну очищаються в автоматичному режимі. Спалювати можна деревні пелети чи тріски вологістю до 30%. Ступінчасте спалювання палива з регулюванням подачі первинного і вторинного повітря забезпечує низький рівень шкідливих викидів. Для керування котлом слугує багатофункціональний регулятор Ecotronic.

Докладніше про Vitoligno 300-H: брошура у форматі PDF

 

26.05.2016