Усвідомлений захист довкілля

Як сімейне підприємство в третьому поколінні та один з провідних виробників опалювальної техніки у світі, ми розуміємо не лише свою економічну відповідальність, а й відповідальність за майбутнє прийдешніх поколінь. Постійне вдосконалення заходів із збереження ресурсів та ощадливого ставлення до довкілля є важливою складовою частиною філософії нашого підприємства.  


emas.jpg

Турбота про довкілля на постійній основі

Вже багато десятиліть ми втілюємо концепцію інтегрованого захисту довкілля на всьому ланцюгу створення вартості товару. Захист довкілля, закладений у наші процеси та продукти, має абсолютний пріоритет над усуненням шкоди, яка вже спричинена. Система екологічного менеджменту, впроваджена вже багато років тому, організує та контролює втілення заходів із захисту природи.

Ми постійно перевіряємо стан виконання цілей, дотичних до політики турботи про довкілля. Всі промислові об'єкти і представництва Viessmann у Німеччині сертифіковані за стандартом DIN EN ISO 14001. Як перше підприємство в опалювальній галузі та друге підприємство у Німеччині, Viessmann пройшов сертифікацію всіх виробничих об'єктів в Аллендорфі за європейською системою екоаудиту EMAS, яка ставить досить жорсткі вимоги.


Енергоефективна та екологічна продукція

Особливо при розробці наших продуктів ми звертаємо дуже велику увагу на поняття "сталий розвиток". Уже на етапі конструювання ми звертаємо увагу на ощадливе використання сировини в промисловому процесі. Наші опалювальні пристрої мають високий тепловий ККД і тривалий строк служби. В кінці свого життєвого циклу продукти Viessmann фахово утилізуються, щоб повернути цінні матеріали у цикл виробництва.

За свої інновації в техніці та зразкове ставлення до проблем захисту довкілля компанія Viessmann була нагороджена численними відзнаками, зокрема "Європейською нагородою за захист довкілля" та "Відблиск світла" від Альянсу захисту довкілля землі Гессен. Німецьке енергетичне агентство (dena) відзначило Viessmann своєю нагородою "Energy Efficiency Award" за котельню з використанням вторинного тепла, споруджену в рамках реалізації проекту "Ефективність Плюс".

auszeichnungen.jpg

nachhaltigkeitspreis.jpg

Проект зі сталого розвитку "Ефективність Плюс"

У центрі нашої діяльності з захисту довкілля стоїть наш стратегічний проект "Ефективність Плюс", спрямований на втілення цілісної концепції захисту клімату, ефективного використання ресурсів, відповідального ставлення до свого регіону. З цим проектом ми підвищуємо не лише ефективність робіт та використання матеріалів при виготовленні продукції, але й енергоефективність на етапі виробництва та споживання тепла. У підсумку ми економимо 40 відсотків енергії з викопних джерел та знижуємо викиди СО2 на третину. Таким чином нам удається зробити рівень споживання енергії незалежним від продуктивності підприємства.

У 2009 році наше підприємство відзначене Німецькою нагородою за сталий розвиток у категорії "Найкраще виробництво Німеччини", У 2011 році – цією ж нагородою в номінації "Найкраща марка Німеччини", а в 2013 році – "Зразок у використанні ресурсів".

nabu.png

Ми уклали договір про співпрацю зі Спілкою охорони природи Німеччини (NABU), що підкреслює екологічну ідеологію нашого підприємства.