Біогаз – природне джерело енергії

Швидке зростання населення і динамічна індустріалізація призводять до стрімкого зростання споживання енергії по всьому світу, значну частину якого складає спалювання викопних енергоносіїв. При цьому в атмосферу потрапляє велика кількість діоксиду вуглецю (СО2), що погіршує кліматичні умови та стан довкілля.

Зараз Європа значною мірою залежить від імпорту нафти, газу, вугілля та урану. Енергоносіїв стає дедалі менше на Землі, а ціна зростає. Питання забезпечення енергоносіями стало центральною політичною темою по всьому світу. Щоб зупинити кліматичні зміни, треба впроваджувати продуману енергетичну політику, яка б базувалась на СО2-нейтральних відновлюваних джерелах енергії.

Надійний захист довкілля з біогазом

Наряду з енергією сонця й вітру, біогаз є одним з основних відновлювальних джерел енергії. Його можна отримувати з відновлюваної, доступної у вашому регіоні органічної сировини, або з перероблених органічних відходів. Це відбувається в нешкідливий для природи спосіб і не збільшує концентрацію CO2 в атмосфері. Застосування біогазових установок означає використання природної енергії органічного матеріалу.
 

Завод Viessmann у Німеччині

Контакт

З усіх питань щодо підбору біогазових установок просимо звертатися на завод Schmack Biogas Service GmbH: http://www.schmack-biogas.com

+49 9431 751- 0 +49 9431 751- 204 Послати поштою
Біогазова установка може переробляти і скошену траву.

Як виникає біогаз?

Біогазові установки використовують не лише навоз, а й енергетичні рослини, такі як трав'яний силос, кукурудзу чи цукровий буряк. Крім того, використовуються продукти бродіння органічних речовин, наприклад скошеної трави, біовідходів чи побічних продуктів харчового виробництва.

Розкладання біомаси відбувається у спеціальних ферментерах без доступу кисню, за допомогою спеціальних бактерій. Внаслідок цього процесу утворюється газ, що на дві третини складається з метану, крім того в нього сходить діоксид вуглецю, азот та невелика частка інших газів. Цінним компонентом є метан, який використовується як паливо в когенераційних установках, які одночасно виробляють електрику та тепло.

Якщо біогаз проходить попередню очистку, його можна закачати в газову мережу, щоб забезпечити біогазом когенераційні установки, розташовані не централізовано. Кубічний метр метану має теплотворну здатність приблизно 10 кВт-год. Переброджені рештки рослин можна повторно використати в сільському господарстві, як високоякісні добрива.

Великими перевагами біогазових установок є:

  • Одночасне забезпечення електроенергією, теплом, енергією для охолодження, газом
  • Біогаз доступний цілорічно і в будь-яку пору дня, його можна накопичувати
  • Вихід біогазу не залежить від погодних умов, його продуктивність регулюється
  • Збагачений біогаз можна використовувати в автомобілях з газовим двигуном, закачувати в ємності, транспортувати в балонах чи газопроводах

Установка сухої ферментації

Для активації відео натисніть кнопку відтворення. Зауважте, що, відкривши відео, ваші дані передаються на YouTube. Для детальної інформації дивіться нашу політику конфіденційності.

Біогазова установка сухої ферментації
При застосуванні сухої ферментації вимоги до якості вихідного матеріалу дуже низькі. Можна застосовувати тверді органічні матеріали, наприклад біовідходи, залишки після ландшафтних робіт та твердий навоз із часткою сухої речовини до 60 відсотків.

Установка вологої ферментації

Для активації відео натисніть кнопку відтворення. Зауважте, що, відкривши відео, ваші дані передаються на YouTube. Для детальної інформації дивіться нашу політику конфіденційності.

Біогазова установка вологої ферментації
Підставою для ефективної роботи біогазових установок є оптимальний підбір складових частин, щоб вони чітко взаємодіяли між собою. Рівномірна подача сировини, надійні трубні з'єднання, якісні прилади вимірювання та керування – усе це забезпечує стабільний процес ферментації.

Установка очистки біогазу

Для активації відео натисніть кнопку відтворення. Зауважте, що, відкривши відео, ваші дані передаються на YouTube. Для детальної інформації дивіться нашу політику конфіденційності.

Установка очистки біогазу
Підготовка й очистка біогазу є важливою передумовою для того, щоб закачувати його в газову мережу в промислових об'ємах і отримати вигідну альтернативу імпортному природному газу.
Біогазова установка Viessmann - усе з одних рук

Все з одних рук

Розробка і монтаж біогазових установок для генерування та економічного використання біогазу – наша спеціальність. Наша компанія є одним з провідних виробників біогазових установок у Німеччині, а також одним з небагатьох комплексних постачальників у нашій галузі: окрім виробництва установок, ми надаємо послуги у сфері їх проектування та розробки, а також сервісного обслуговування та керування експлуатацією.

Біогазова установка лише тоді працює ефективно та економно, коли її компоненти та мікробіологічні параметри точно узгоджені між собою. Тому ми керуємося принципом "усе з одних рук". Щоб забезпечити високу експлуатаційну готовність обладнання, наші клієнти мають у розпорядженні компетентну команду фахівців у галузі проектування, ліцензування, технології виробництва, біології та спорудження промислових установок.

Наші послуги, пов'язані з біогазом

  • Проектування і планування
  • Спорудження установок та введення в експлуатацію (волога й суха ферментація)
  • Сервіс і керування експлуатацією
  • Очистка біогазу та його закачка в мережу
  • Компоненти технічного й мікробіологічного сервісу
  • Логістика сировини і вирощеного біоматеріалу

Устанвка сухої ферментації

Суха ферментація

Місцеве виробництво енергії з біовідходів

Біогазова установка для вологої ферментації

Волога ферментація

Виробництво енергії з енергетичних рослин та відходів сільського господарства

Біогазова установка для очистки газу

Адсорбція зі змінним тиском

Переробка біогазу в біологічний природний газ