Регулятори для котлів середньої та великої потужності – економне енергоспоживання для котелень усього спектру потужностей

Регулятори Vitotronic

Від однокотлової установки до багатокотлової, оснащеної шафою управління – Viessmann може запропонувати відповідні рішення на базі компонентів, розрахованих на ідеальну взаємодію один з одним. Регулятори Vitotronic з розширеними комунікаційними можливостями дозволяють керувати споживанням енергії для економної й надійної роботи котелень – при монтажі, експлуатації та сервісному обслуговуванні.

Для котлів середньої та великої потужності пропонується широка програма поставки регуляторів. Окрім вбудованих регуляторів, наприклад таких, якими оснащений газовий конденсаційний котел Vitocrossal 300 (CM3C), пропонуються варіанти, які надійно монтуються на котлі:

●  Vitotronic 100 – котловий регулятор
●  Vitotronic 200 – погодозалежний регулятор для одного котла
●  Vitotronic 300 – погодозалежний регулятор із вбудованою каскадною функцією

Всі типи регуляторів мають інтегрований комунікаційний модуль LAN/WLAN для здійснення сервісу та дистанційного керування. Модуль функціонального розширення, для підключення двох опалювальних контурів, доступний як приладдя для Vitotronic 200 та Vitotronic 300.

Кольоровий сенсорний екран

Кольоровий сенсорний екран

Випробуваний багатьма роками експлуатації, регулятор Vitotronic був ґрунтовно перероблений, щоб відповідати вимогам до сучасних комунікаційних систем. Кольоровий сенсорний екран, розміщений на передній стороні котла, одразу впадає у вічі.

Інтегрований каскадний регулятор

Інтегрований каскадний регулятор Vitotronic 300 для керування одночасно вісьмома котлами полегшує експлуатацію багатокотлової установки. Кольоровий дисплей відображає стан кожного з котлів.

Комфортне керування опалювальним контуром

Погодозалежний регулятор Vitotronic 200-H може працювати з трьома опалювальними контурами зі змішувачами. Якщо опалювальних контурів більше, то через інтерфейс LON можна об'єднати 32 регулятори Vitotronic 200-H. Це дозволяє легко керувати системами, що налічують до 96 опалювальних контурів.

Мультивалентний системний регулятор Vitocontrol

Vitocontrol – це потужний системний регулятор з графічним інтерфейсом. Він відображає всі дані по потужності та споживанню енергетичної системи і налаштовується індивідуально під потреби конкретного споживача. Vitocontrol 200-M призначений для спільної роботи до чотирьох теплогенераторів різних типів (газові чи рідкопаливні котли, блочні когенераційні установки, твердопаливні котли – у довільній комбінації).

Скористайтеся цими перевагами

●  Зменшення витрат коштів та часу на монтаж за допомогою "помічника для введення в експлуатацію"
●  Кольоровий сенсорний дисплей, простий в обслуговуванні
●  Розблокування пальника через блок керування
●  Зв'язок із сервісним компонентом Vitosoft 300 (SID1) через wi-fi
●  Енергетична панель для відображення кількості виробленої та спожитої енергії
●  Вбудований каскадний контролер для керування кількома котлами (до 8 шт.)
●  Інтерфейс Vitogate для інтеграції з системою керування будівлею


Система керування Vitocontrol-M (для котлів великої потужності Vitomax)

Керування та моніторинг мультивалентних опалювальних установок та енергоблоків

Vitocontrol-M – модульний високопродуктивний системний контролер з графічним інтерфейсом, що відображає енергетичні показники та може бути налаштований під індивідуального користувача. Налаштовується на різні рівні складності: від простого регулятора з фіксованими параметрами до складної системи керування будівлею з підключенням до Інтернету.

Основний екран Vitocontrol 300-M

Все компактно на одному екрані – зокрема, з дистанційним керуванням

На головному екрані всі функціональні компонети системи представлені графічно у спрощеному вигляді. Наприклад, компоненти системи поєднуються у групи: охолодження, низькотемпературне та високотемпературне тепло. Для кращого огляду схема установки зменшується до розміру робочого екрана. На екрані можна швидко в будь-який час відобразити поточний стан системи.

За допомогою системи Інтернет-зв’язку, доступної у стандартній конфігурації регулятора, інформація автоматично передається оператору на його запит, хоч би де він зараз перебував. Різні функції безпеки можуть бути інтегровані за запитом.

Зображення: Основний екран регулятора Vitocontrol 300-M

Сенсорний екран для відображення поточного стану

Стан кожного компонента, зокрема генераторів тепла чи холоду, можна побачити через сенсорний екран. Буде відображена детальна інформація щодо умов експлуатації, температури або поточної продуктивності.

Увійшовши в модуль конфігурації, захищений паролем, авторизований оператор може встановити всі необхідні параметри для вмикання та вимикання різних пристроїв.

Зображення: відображення компонентів системи на екрані Vitocontrol 300-M 
Відображення компонентів системи на екрані Vitocontrol 300-M

Швидка інтеграція за допомогою гнучких інтерфейсів

Завдяки підтримці багатьох інтерфейсів, поширених на ринку, система керування Vitocontrol-M може бути дуже швидко інтегрована в існуючі системи управління будівлею або в систему енергетичного менеджменту.

Ступені функціональних можливостей

Окрім Vitocontrol 300-M, доступні також модифікації регуляторів Vitocontrol 200-M та Vitocontrol 100-M, які відрізняються між собою об'ємом запрограмованих функціональних можливостей.

Vitocontrol 300-M

Vitocontrol 200-M/300-M

Різні об'єми функціональності та сервісних можливостей

Модулі, реалізовані на стандартних компонентах Viessmann для теплогенераторів різних типів, індивідуально налаштовуються під логіку роботи кожного окремого об'єкта.

Від розробки концепції і до виготовлення елементів – Ви можете розраховувати на підтримку кваліфікованих інженерів Viessmann.

Завдяки своїй високій гнучкості, програмне забезпечення може бути адаптоване до будь-якої системи опалення та, при необхідності, може бути оновлене дистанційно, через Інтернет.

Зображення: Vitocontrol 300-M
Vitocontrol 100-M

Vitocontrol 100-M

Vitocontrol 100-М призначений для управління системами опалення в комунальних і промислових об'єктах, а також у багатоповерхових житлових будинках.

Широкий діапазон функцій

Завдяки широкому спектру функцій Vitocontrol 100-M та ідеально підібраних компонентів з широкого асортименту продукції Viessmann, можна створювати ефективні системи. Важливою опцією є можливість керування каскадом з теплогенераторів різних типів, до 4 штук.


Комунікаційні системи

Розумні рішення для комунікації з котельними середньої та великої потужності

Інтернет-зв'язок робить можливим моніторинг та зміну параметрів для ефективної роботи в будь-який час.

Будь то великі житлові або комерційні будівлі – системи передачі даних Viessmann пропонують розумні рішення для систем опалення та охолодження, оптимально адаптовані до різних вимог операторів підприємств, спеціалізованих компаній або постачальників енергії.

Vitodata 300 для багатокотлових установок

Комунікаційний засіб Vitocom 300 з програмою Vitodata 300 є професійним інструментом моніторингу для великих житлових будинків або комерційних будівель, призначений для постачальників тепла, підрядників та комунальних підприємств, для яких важливо швидко й надійно здійснювати контроль, обслуговування та оптимізацію енергетичних систем.

Широкий спектр функцій включає в себе задання часу зміни режимів, робочих і святкових програм, встановлення кривої опалення (рівень / нахил), опитування й налаштування температури, а також встановлення кодів. Крім того, дані споживання енергії можуть відображатися на екрані та використовуватись для виставлення рахунків. Несправності надсилаються відповідальному працівнику за допомогою SMS, факсу або електронної пошти.

Vitocom 300 LAN

Версія для локальної мережі Vitocom 300 забезпечує передачу даних через мережі DSL / Ethernet зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Шифрування даних, що використовується в даному випадку, гарантує максимальну безпеку.

Інтерфейс Vitogate 300 для автоматизації будівель

Vitogate 300 – це рішення для підключення котлів та теплових насосів до системи управління високотехнологічною будівлею через стандартний протокол BACnet або Modbus. Через мережевий інтерфейс, енергетичну систему з усіма істотними компонентами та робочими параметрами можна представляти графічно та керувати нею. Системні оператори можуть отримувати інформацію про поточний стан системи, та, наприклад, задавати температурні параметри для різних приміщень.

Багатокотлова установка – основні функції підключення та дистанційного моніторингу

Багатокотлова установка – основні функції підключення та дистанційного моніторингу
 

[1] Онлайн-моніторинг для Vitodata 300
[2] Vitosoft 300 для сервісного обслуговування через wi-fi
[3] Vitotronic 200-H (Tип HK1B/HK3B), погодозалежний контролер для трьох опалювальних контурів зі змішувачем

Огляд можливостей регуляторів, області застосування

Функції

Vitotronic 100

Vitotronic 200

Vitotronic 300

Висококонтрастний кольоровий сенсорний дисплей для зручності сприйняття інформації
Центральне керування всією котельнею    
Різні рівні доступу для операторів та сервісантів
Щоденні та щотижневі програми для опалення, ГВП та циркуляційного насосу  
Автоматичний перехід на літній / зимовий час  
Індикація продуктивності геліоустановки у сполученні з регулятором сонячного колектора SM1 або Vitosolic 100/200
Керування геліоустановкою, у сполученні з регулятором сонячного колектора SM1 або Vitosolic 100/200
Енергетична панель для відображення показників споживання й виробництва енергії
Контекстна допомога
Підтримка режимів "вечірки" та "економії"  
Програма роботи під час відпустки  
Енергозберігаючі функції  
Керування одним чи двома контурами зі змішувачами  
Функція Plug&Work: автоматичне розпізнавання датчиків і систем
Відображення інтервалу технічного обслуговування
Швидка установка, введення в експлуатацію та обслуговування завдяки системі Rast-5 та вбудованій діагностичній системі
Вибір програми сушіння стяжки  
Інтерфейс wi-fi для параметризації через ноутбук
Інтерфейс LAN для роботи через Інтернет
Пряме з'єднання до 32 регуляторів опалювального контуру Vitotronic 200-H, кожен для максимум трьох контурів опалення   ■*
Функція роботи в каскаді     ■*
Інтеграція в систему автоматизації будівлі через Vitogate 300 ■* ■*
Дистанційний контроль та керування через Vitoguide за допомогою інтерфейсу LAN  ■
Дистанційний контроль та керування  через Vitocom 300 LAN3 і Vitodata 300 ■* ■* ■*
Модуль розширення EA1 для регулювання температури котла і потужності пальника
Насос циркуляційного контуру котла з регулюванням частоти, в поєднанні з насосним модулем PM1
Помічник при введенні в експлуатацію

* Комунікаційний модуль LON поставляється як приладдя