Очищувач 1.png

Свіже повітря вдома!

Мета Viessmann - забезпечувати максимальний комфорт в домівках по всьому світу. А вдома важливою є не тільки комфортна температура, а й чисте повітря.  

Якість повітря безпосередньо впливає на наше здоров'я і добробут. Все більша частина населення планети живе в містах і забруднення повітря та смог негативно впливають на наше здоров'я, і є однією з найпоширеніших причин алергії та респіраторних захворювань. Особливо негативно це забруднення впливає на дітей.

На щастя, ми можемо змінювати характеристики повітря в нашому домі. Тепер, завдяки новим очисникам повітря Haus & Luft, ми можемо насолоджуватися чистим повітрям в себе вдома, оскільки завдяки унікальній технології OxyFrish вони очищають повітря на 99,98%. 

Очищувачі повітря

Численні перевірки якості повітря показали, що повітря в наших домівках не таке вже й чисте. Ці дослідження також показали, що очищувач повітря може допомогти впоратися з цією проблемою. Доказом ефективності цих пристроїв є не тільки позитивні результати вимірювань, а й поліпшення добробуту користувачів очищувачів повітря.