Vitodens 050-W: ідеальний котел для модернізації системи опалення


Скористайтесь цими перевагами:

  • Доступна ціна
  • Високоякісний теплообмінник Inox-Radial з нержавіючої сталі 
  • Діапазон модуляції до 1:4
  • Енергоощадливий високоефективний насос
  • Низький рівень шуму при роботі та компактні габарити
  • Широка палітра додаткового оснащення
  • Підходить як для нових будинків, так і для модернізації старих
  • Клас енергоефективності: A
     

Для нових будинків і для модернізації

Vitodens 050-W відрізняється низьким рівнем шуму при експлуатації.  Зручний доступ до його компонентів для технічного і сервісного обслуговування здійснюється з фронтальної частини приладу.

Vitodens 050-W висотою всього 707 мм є найменшим представником у своєму класі, тому ідеально підходить  як для використання в новій системі опалення так і для заміни застарілих котлів у багатоповерхових будинках – до 5 котлів, установлених на різних поверхах. При цьому можна підключати їх в одну систему відведення димових газів.

 

Високоякісний теплообмінник і просте обслуговування

Коефіцієнт корисної дії котла складає 108%, що досягяється за рахунок використання високоякісних складових частин. Теплообмінник Inox-Radial з нержавіючої сталі у комбінації з циліндричним пальником забезпечують максимальну ефективність використання енергоресурсів, що забезпечить Вам суттєву економію палива. Крім того дбайливе ставлення до навколишнього середовища забезпечується за рахунок утворення меншої кількісті викидів СО2 та NOx в атмосферу при спалюванні.

Інтуїтивна панель керування дозволяє швидко налаштувати температуру для опалення й гарячого водопостачання. Цифровий дисплей відображає поточний робочий стан і температури. Як опція, поставляються системи віддаленого керування – через кабель або через радіозв'язок.

Характерні особливості Vitodens 050-W

Відмінністю від котлів 100-ї серії є конструкція та функціональні можливості контролеру – він обладнаний базовими можливостями, яких достатньо для комфортного регулювання опалення та ГВП. Цифровий дисплей відображає поточний стан роботи та температуру котла, а інтуітивні кпопки дозволять будь-кому розібратися в процесі керування котлом. Як опція, до котла підключаються кімнатні термостати Vitotrol 100 – через кабель або радіозв’язок.

Доступні наступні можливості управління Vitodens 050-W BPJC: налаштування температури котлової води; погодозалежне регулювання за допомогою датчика зовнішньої температури (поставляється, як опція); налаштування необхідної температури в контурі гарячого водопостачання; у поєднання з кімнатним термостатом Vitotrol 100 Open Therm можливо здійснювати налаштування тижневої програми опалення та ГВП; контроль захисту від замерзання; відключення насосів опалювальних контурів та пальника в залежності від теплового навантаження; інтегрована система діагностики; захист насосу та перемикаючого клапану від заклинювання.

Даний котел поставляється окремо, так і в складі пакетної пропозиції BPJC035, котра включає в себе котел Vitodens 050-W BPJC 24 кВт, коліно 87 градусів (60/100), прохід крізь зовнішню стіну (60/100).


Продукт у розрізі

Огляд

Потужність (кВт)
6,5 – 24 кВт
Нормативний ККД
108,5 % (Hi)
Клас енергоефективності
energieeffizienklasse.png
A
Паливо
icon-gas.png
Природний чи зріджений газ
Застосування
icon-wohngebaeude.png
Багатоповерхові будинки, нові / модернізація старих
Обслуговування
Einfaches RGB
Простий пульт керування з LCD-дисплеєм, можливість дооснастити віддаленим радіокеруванням
Гаряче водопостачання
Комбінований пристрій з вбудованим проточним нагрівачем або окремим ємнісним водонагрівачем
Інші особливості
Для настінного встановлення
Vitodens 050-W_Image Map.png

fernbedienungen.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.