Vitodens 111 – найвищий комфорт в опаленні та ГВП


Скористайтесь нашими перевагами

  • Газовий конденсаційний котел з інтегрованою накопичувальною ємністю пошарового заповнення об'ємом 46 літрів
  • Пальник MatriX власної розробки, з низьким рівнем викидів шкідливих речовин і тривалим строком експлуатації
  • Зручний в обслуговуванні, всі найважливіші елементи легкодоступні спереду
  • Подає гарячу воду прямо з моменту пуску. Стандартна ванна розміром 140 літрів заповнюється приблизно за 8 хвилин
  • Регулятор для режиму експлуатації зі сталою температурою теплоносія або з погодозалежною теплогенерацією


Комфортне приготування гарячої води

Vitodens 111-W — це газовий конденсаційний котел у настінному виконанні, оснащений інтегрованою накопичувальною ємністю об’ємом 46 л для відмінного комфорту гарячого водопостачання. Котел має проточний теплообмінник, що забезпечує комфортне приготування гарячої води, достатньої для одночасної роботи трьох точок  водорозбору (наприклад, ванна, душ та вмивальник).

Vitodens 111-W пасуватиме до дизайну Вашої оселі, підтримуючи в ній потрібні кожному комфорт та тепло і при цьому не забруднюючи довкілля. Його зручна конструкція забезпечить легкість у сервісному та технічному обслуговуванні що позбавить Вас додаткового клопоту і витрат у процесі експлуатації.

Споживаючи незначну кількість енергії, котел має високу ефективність, що досягається за рахунок використання тепла конденсації. Це дозволить зекономити кошти на опалення без економії на комфорті.


fernbedienungen.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.