Vitodens 200-W: Енергоефективність та комфорт

Нове покоління опалювальних систем. Більш ефективні, менше викидів, прості в користуванні. Готові до майбутнього, довговічні і цифрові. Vitodens 200-W встановлює курс на майбутнє.

Vitodens 200-W - це інтелектуальний конденсаційний котел, що відповідає найвищим вимогам комфортного теплопостачання. З його сучасним, функціональним дизайном і матовою поверхнею, він гармонійно вписується в будь-яке приміщення.


Особливості Vitodens 200-W

Великий кольоровий сенсорний дисплей з регульованою висотою для зручного керування

Рухомий дисплей: комфорт у використанні дисплею на рівні очей

Завдяки 7-дюймовому кольоровому сенсорному дисплею, який можна переміщати вгору та вниз, Vitodens 200-W можна комфортно експлуатувати на рівні очей.


Пальник MatriX-Plus: Серце Вашої опалювальної системи

Новий пальник MatriX-Plus відрізняється, перш за все, енергоефективністю та низьким рівнем викидів забруднюючих речовин та шумів. Спеціальна поверхня з нержавіючої сталі MatriX нечутлива до високих температур, таким чином забезпечує надійну роботу та тривалий термін служби. 

Lambda Pro Plus: Автоматичне регулювання горіння знижує витрати

Автоматичний моніторинг якості згорання палива компенсує змінні властивості газу і відтерміновує необхідність очищення димоходу до трьох років. Це забезпечує ефективність протягом всього року і економить витрати на технічне обслуговування.
Lambda Pro Plus.

 • Адаптація до якості газу
 • Постійно висока енергоефективність
 • Низькі витрати на технічне обслуговування
Пальник MatriX-Plus: Серце Вашої опалювальної системи

Антикорозійний теплообмінник Inox-Radial з нержавіючої сталі

Inox-Radial з нержавіючої сталі: ефективний і довговічний

Теплообмінник з нержавіючої сталі  є нашою перевагою. Антикорозійний теплообмінник з нержавіючої сталі Inox-Radial - серце Vitodens 200-W. Він дуже ефективно перетворює енергію, що використовується, в тепло. Практично без втрат, з майже неперевершеною ефективністю 109% (Ні). І це все завдяки витривалій,високоякісній нержавіючій сталі.

10 років гарантії

На теплообмінник з нержавіючої сталі для рідкопаливних та газових конденсаційних котлів до 150 кВт.


Переваги Vitodens 200-W

 • Особливо просте, інтуїтивне керування і інтегрований WLAN-модуль
 • Підвищений комфорт у користуванні завдяки 7-дюймовому (або 3,5-дюймовому) кольоровому дисплею та за допомогою програми ViCare
 • Енергетична панель Energy Cokcpit для візуалізації виробництва та використання енергії
 • Висока експлуатаційна безпека завдяки інтегрованому регулятору горіння Lambda Pro Plus
 • Більша ефективність та менше викидів оксидів азоту завдяки новому пальнику MatriX-Plus
 • Витривалий та ефективний завдяки теплообміннику Inox-Radial
 • Постійне сповіщення про стан роботи установки 
 • Клас енергоефективності: A
Vitodens 200-W - для найвибагливвіших


Фінансування купівлі Vitodens 200-W

Компанія Viessmann стала учасником програми IQ energy, розробленої за підтримки Європейського Союзу для підтримки власників житла, які хочуть придбати нове енергоефективне обладнання. На придбання обладнання учасники програми отримують кредит від одного з банків – учасників програми на вигідних умовах. Після покупки та встановлення обладнання учасник отримує компенсацію (грант) у євро в розмірі 35% від суми кредиту або від вартості заходів (включаючи супутні товари та монтажні роботи), максимальна сума відшкодування до 3000 євро.

Як отримати фінансування

Характеристики Vitodens 200-W

Огляд

Потужність (кВт)
від 1,9 до 32 кВт
Нормативний ККД
109 % (Hi)
Клас енергоефективності
energieeffizienklasse.png
A
Паливо
icon-gas.png
Природний газ та зріджений газ
Сфера застосування
icon-wohngebaeude.png
Газове опалення в односімейному будинку, в двосімейному будинку, а також в квартирі | Нове будівництво та модернізація
Керування
Einfaches RGB
7-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей або альтернативно 3,5-дюймовий дисплей, інтегрована WLAN, можлива робота через ViCare App
Підігрів води
Необхідний додатковий водонагрівач
Інші характеристики
Пальник MatriX-Plus, автоматичний регулятор горіння Lambda Pro Plus
Продукт в розрізі настінний газовий конденсаційний котел Vitodens 200-W


Регулятор Vitodens 200-W зрозумілий та інтуївний при користуванні

7-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей для легкого інтуїтивного керування

Енергетична панель Energy Cockpit: просте налаштування і керування для підвищення ефективності роботи

Наскільки простим є налаштування та керування? Це є одним з найважливіших критеріїв при виборі нового котла. Vitodens 200-W вражає своєю винятковою простотою у користуванні. Ним можна легко і інтуїтивно керувати за допомогою смартфона, планшета або безпосередньо на великому 7-дюймовому (або 3,5-дюймовому) кольоровому сенсорному дисплеї, який можна розташовувати в нижній або верхній частині корпусу задля підвищеної зручності. Зрозумілий текст і графіка допомагають керувати системою опалення та енергетичними витратами.


Інтегрований WLAN-модуль: Опалювальна система стає цифровою

Інтегрований WLAN-модуль підключає газовий конденсаційний котел безпосередньо до Інтернету- таким чином, створюється можливість для надання мережевих і цифрових послуг. Додаток ViCare робить роботу ще більш комфортною: за допомогою цього додатку можна легко керувати всіма функціями системи опалення.

Інтегрований WLAN-модуль: Опалювальна система стає цифровою

Додаток ViCare

Додаток ViCare

Додаток ViCare дозволяє користовачу контролювати свою систему опалення через смартфон. Робочий стан можна переглянути в будь-який час і у разі несправності контактні дані спеціалізованої компанії Ви можете негайно знайти в додатку.  


Створені для взаємодії: системні технології

"Ціле більше, ніж сума його частин." Відповідно до цього принципу, Viessmann не тільки пропонує індивідуальні компоненти для систем опалення, які відповідають високим стандартам Viessmann з точки зору якості, надійності та ефективності. Окрім цього, всі продукти інтегровані в скоординовану систему, в якій всі компоненти наалгоджено працюють один з одним. Тому що тільки ідеальна взаємодія системних компонентів використовує повний потенціал інноваційних передових технологій.

Системні технології Viessmann містять все, що необхідно для надійної та економічної системи опалення. Від блоків керування Vitotronic з бездротовим пультом дистанційного керування, баків запасу для гарячої води Vitocell для підвищеного комфорту у користуванні гарячою водою до високоякісних сонячних систем для економії витрат на опалення.

Створені для взаємодії: системні технології