Vitodens 222-F – стаціонарний комфортабельний котел з ємнісним водонагрівачем


Скористайтесь нашими перевагами

 • Ефективне перетворення енергії в тепло: коефіцієнт корисної дії до 98% (Hs) / 109% (Hi)
 • Емальований водонагрівач із пошаровим завантаженням об'ємом 100 літрів (у котлі 35 кВт: 130 літрів)
 • Довговічний та ефективний завдяки теплообміннику Inox-Radial
 • Модульований інфрачервоний циліндричний пальник MatriX: висока довговічність завдяки патентованому виконанню з нержавіючої сталі, що витримує навантаження високими температурами
 • Простий в обслуговуванні регулятор Vitotronic з текстовою та графічною індикацією
 • Пульт керування регулятором може монтуватись на стіні
 • Доступ до Інтернету через Vitocom 100 (опція) для обслуговування чи сервісу котла через програми для мобільних пристроїв
 • Високоефективний підмішувальний насос, економний у споживанні електроенергії
 • Регулятор Lambda Pro Control Plus регулює процес горіння при застосуванні всіх видів газу – подовження обов'язкового інтервалу перевірки до 3 років (для Німеччини)
 • Універсальні монтажні набори для індивідуального способу монтажу на стіні
 • Не потрібен додатковий бічний простір для обслуговування 
 • Розширювальний бак для питної води та циркуляційний насос можуть вбудовуватись у котел
 • Можна додатково замовити набір зі змішувачем для мішаних опалювальних контурів, виконаний у єдиному дизайні та сумісних габаритах
 • Клас енергоефективності: A, клас енергоефективності гарячого водопостачання: А 
Газовий конденсаційний компактний котел Vitodens 222-F

Ці стаціонарні компактні конденсаційні котли переконують високою ефективністю гарячого водопостачання та комфортом в обслуговуванні – зокрема, через програми для мобільного

Газовий конденсаційний компактний котел Vitodens 222-F розроблений для модернізації систем опалення і для заміни старих газових котлів з підставною ємністю.

Опалювальна установка як своїм дизайном, так і завдяки стандартизованим габаритам, легко "вписується" у більшість кухонних комплектів. Завдяки високоефективному насосу з частотним регулюванням вона працює дуже економно й тихо.

Комфортабельний регулятор Vitotronic

Комфортабельний регулятор Vitotronic

Як користувачам, так і фахівцям із сервісу буде зручно працювати з простим в експлуатації регулятором Vitotronic. Керування котлом через меню зі зрозумілою, логічною структурою.

Комфорт гарячого водопостачання

Емальовані ємнісні водонагрівачі з пошаровим завантаженням, об'ємом 100 чи 130 літрів, надають високий комфорт гарячого водопостачання. При відборі води їх можна порівняти з окремо встановленими ємнісними водонагрівачами об'ємом 350 літрів. У водонагрівачах із пошаровим завантаженням вода, розігріта до бажаної температури, надходить безперервно й завжди є доступною. Датчики забезпечують отримання рівномірної температури.

Дуже зручний в обслуговуванні

Додатковим плюсом при виборі цього котла є низькі витрати на обслуговування. Всі компоненти доступні спереду, і не вимагається бічний простір для сервісних робіт.

Теплообмінник Inox Radial

Теплообмінник Inox Radial

Стаціонарний котел оснащений теплообмінником Inox Radial із високоякісної нержавіючої сталі. Він гарантує надійність і високий коефіцієнт використання енергії протягом тривалого часу. Також дуже ефективним компонентом є інфрачервоний циліндричний пальник MatriX з нержавіючої сталі.

Конденсаційний котел Vitodens 222-F використовує додаткове тепло, що міститься в димових газах. Як результат – до 98 відсотків підведеної енергії перетворюються в корисне тепло, а крім того – економне споживання і клас енергоефективності А. Це дозволяє знизити витрати на опалення й мінімізувати негативний вплив на довкілля.

Інфрачервоний циліндричний пальник MatriX – ваша турбота про довкілля

Автоматичний регулятор горіння знижує експлуатаційні витрати

Інтегрований регулятор горіння Lambda Pro Control Plus автоматично налаштовує пальник на роботу з різноманітними видами газу (природний газ E чи LL, зріджений газ), забезпечуючи стабільно високу енергоефективність.

Lambda Pro Control Plus дозволяє тримати експлуатаційні витрати на низькому рівні, завдяки тому, що обов'язковий інтервал регулярної перевірки димоходів зростає до трьох років (для Німеччини).

Циліндричний пальник MatriX

Керуйте котельнею зі свого смартфона

Зручне керування – зокрема, з мобільного

І кінцеві споживачі, і спеціалізовані фірми отримують переваги при роботі з регулятором Vitotronic, дуже простим в обслуговуванні. Керування через просте й логічне меню.

Vitotrol Plus App

Додаток Vitotrol Plus App дозволяє дистанційно керувати всіма опалювальними контурами даної установки. Він дозволяє задавати програми обслуговування, параметри роботи та програмувати роботу в часі. Також відображаються робочі параметри і величини споживання палива чи енергії. Якщо підключена геліосистема, додаток покаже і її актуальну продуктивність.

Продукт у розрізі

Огляд

Потужність (кВт)
1,8 – 35 кВт
Нормативний ККД
98 % (Hs)/109 % (Hi)
Паливо
icon-gas.png
Природний і зріджений газ
Застосування
icon-wohngebaeude.png
Будинок на одну чи дві родини, квартира в багатоповерховому будинку, новобудова і модернізація
Обслуговування
icons-vitotrol-app.gif
Регулятор Vitotronic 100 для роботи зі сталою температурою подачі або Vitotronic 200 для погодозалежного регулювання. При роботі з Vitotronic 200 можливе обслуговування через Vitotrol App
Гаряче водопостачання
Вбудований емальований ємнісний водонагрівач пошарового нагріву об'ємом 100 літрів (для потужності 35 кВт: 130 літрів) забезпечує високий комфорт ГВП
Інші ознаки
Чудово вписується у структуру Ваших кухонних меблів. Оснащений насосом із частотним регулятором.

Марка ErP

Клас енергоефективності
energieeffizienklasse.png
A
Vitodens-222-F-Schnitt.png

fernbedienungen.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.