Vitodens 242-F – компактний, високоефективний, орієнтований на майбутнє, для інтеграції з геліоустановкою 


Скористайтесь нашими перевагами

 • Компактний газовий конденсаційний котел із вбудованим геліоводонагрівачем, від 2,4 до 26 кВт
 • Перетворення енергії в корисне тепло: до 98% (Hs) / 109% (Hi).
 • Рівень покриття потреб за рахунок сонячної енергії: >50%
 • Довговічний та ефективний завдяки теплообміннику Inox Radial
 • Модульований циліндричний пальник MatriX, довговічний у використанні завдяки виконанню з нержавіючої сталі – нечутливий до високих температурних навантажень
 • Емальований водонагрівач із пошаровим завантаженням об'ємом 170 літрів, з теплообмінником для використання енергії Сонця
 • Простий в обслуговуванні регулятор з графічним і текстовим дисплеєм
 • Пульт керування регулятором може монтуватись на стіні
 • Доступ до Інтернету через Vitocom 100 (опція) для обслуговування чи сервісу котла через програми для мобільних пристроїв
 • Регулятор Lambda Pro Control Plus регулює процес горіння при застосуванні всіх видів газу – подовження обов'язкового інтервалу перевірки до 3 років (для Німеччини)
 • Тихий у роботі завдяки низькій частоті обертів вентилятора
 • Універсальні монтажні набори для індивідуального способу монтажу на стіні
 • Не потрібен додатковий бічний простір для обслуговування 
 • Компактний котел займає поверхню підлоги всього 0,4 м², його можна вмістити в будь-яку нішу Вашого помешкання
 • Клас енергоефективності: A, клас енергоефективності гарячого водопостачання: А  
Газовий конденсаційний компактний котел Vitodens 242-F

Газовий конденсаційний компактний котел Vitodens 242-F

Для своєчасного постачання одноквартирного будинку тепловою енергією з використанням конденсаційної технології та енергії Сонця ідеальним варіантом є компактний газовий конденсаціний котел Vitodens 242-F. Йому потрібно зовсім мало місця в кімнаті – 0,4 м². Варто використовувати як у нових будинках, так і при модернізації старих установок.

A+ завдяки підключенню геліосистеми

Vitodens 242-F підготовлений до прямого підключення до сонячних колекторів Vitosol. Належні компоненти і модуль регулювання геліосистеми монтуються в його корпусі вже на заводі. Рівень покриття сонячною енергією перевищує 50 відсотків. Лише два колектори типу Vitosol беруть на себе постачання гарячою водою і дозволяють зекономити половину енергії з традиційних джерел.

Теплообмінник Inox Radial

Теплообмінник Inox Radial

Стаціонарний котел оснащений теплообмінником Inox Radial із високоякісної нержавіючої сталі. Він гарантує надійність і високий коефіцієнт використання енергії протягом тривалого часу. Також дуже ефективним компонентом є інфрачервоний циліндричний пальник MatriX з нержавіючої сталі.

Газовий конденсаційний котел працює тихо і, насамперед, дуже ефективно. Vitodens 242-F використовує додаткове тепло, що міститься в димових газах. Як результат – до 98 відсотків підведеної енергії перетворюються в корисне тепло. Це дозволяє знизити витрати на опалення й мінімізувати негативний вплив на довкілля.

Екологічно чистий циліндричний пальник MatriX 

Автоматичний регулятор горіння знижує експлуатаційні витрати

Інтегрований регулятор горіння Lambda Pro Control Plus автоматично налаштовує пальник на роботу з різноманітними видами газу (природний газ E чи LL, зріджений газ), забезпечуючи стабільно високу енергоефективність.

Lambda Pro Control Plus дозволяє тримати експлуатаційні витрати на низькому рівні, завдяки тому, що обов'язковий інтервал регулярної перевірки димоходів зростає до трьох років (для Німеччини).

пальник MatriX

Комфорт гарячого водопостачання

Газовий конденсаційний котел Vitodens 242-F забезпечує високий комфорт гарячого водопостачання: він обладнаний двовалентним, емальованим водонагрівачем, об'ємом 170 літрів. Вода, розігріта до бажаної температури, надходить безперервно й завжди є доступною. Датчики забезпечують отримання рівномірної температури.

Якщо необхідна велика кількість гарячої води, наприклад, при наповненні ванни або під час використання довгого душу, циліндричний пальник MatriX автоматично включається і підтримує бажану температуру води.

Дуже зручний в обслуговуванні

Додатковим плюсом при виборі цього котла є низькі витрати на обслуговування. Всі компоненти доступні спереду, і не вимагається бічний простір для сервісних робіт.

 

Програма для мобільного пристрою

Зручне керування – за допомогою додатка

Як кінцеві споживачі, так і спеціалізовані фірми отримують переваги при роботі з регулятором Vitotronic, дуже простим в обслуговуванні. Керування через просте й логічне меню.

Vitotrol Plus App

Додаток Vitotrol Plus App робить можливим віддалене обслуговування всіх опалювальних контурів системи.  Він дозволяє налаштовувати робочі програми, встановлювати значення параметрів і роботу по таймеру, а також відображати парамтери роботи та дані по споживанню палива. Крім того, через нього відображається продуктивність геліосистеми.

Vitoconnect 100 під'єднує до мережі

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect 100.  Можна дооснастити і газові конденсаційні котли Vitodens попередніх моделей (починаючи з 2004 року).

Vitoconnect 100

Продукт у розрізі

Огляд

Потужність (кВт)
3,2 – 26 кВт
Нормативний ККД
98 % (Hs)/109 % (Hi)
Паливо
icon-gas.png
Природний і зріджений газ
Застосування
icon-wohngebaeude.png
Приватний будинок, новобудова і модернізація
Обслуговування
icons-vitotrol-app.gif
Регулятор Vitotronic 100 для роботи зі сталою температурою подачі або Vitotronic 200 для погодозалежного регулювання. При роботі з Vitotronic 200 можливе обслуговування через Vitotrol App
Гаряче водопостачання
Високий комфорт ГВП з емальованим, бівалентним водонагрівачем об'ємом 170 літрів і теплообмінником на сонячній енергії
Інші ознаки
Компактний котел з інтегрованим ГВП на сонячній енергії

Марка ErP

Клас енергоефективності
energieeffizienklasse.png
A
Vitodens-242-F-Schnitt.png

fernbedienungen.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.