Vitopend 100-W: компактний та ефективний котел

Скористайтесь нашими перевагами

  • Розроблений спеціально для України. Тиск підведеного газу - 13 мбар, для забезпечення надійної роботи котла в нашій країні.
  • Один з найменших та найтихіших котлів у своєму сегменті. Завдяки компактним розмірам та мінімальному шуму під час роботи, може бути легко змонтований у будь-якому приміщенні.
  • Зручність при сервісному та технічному обслуговуванні - усі компоненти легкодоступні з фронтальної сторони і можуть бути легко замінені.
  • Підключення до систем радіаторного та підлогового опалення (тільки за допомогою додаткових елементів)
  • Надійна і довготривала експлуатація, завдяки конструкції котла з окремими теплообмінниками для опалення та ГВП, високоефективному основному мідному теплообміннику із захисним покриттям з силуміну і високоякісному пальнику з нержавіючої сталі.
  • Мережа сервісного обслуговування по Україні, що складається з професійних і сертифікованих партнерів

Газовий настінний котел, привабливий своєю ціною та компактними габаритами

Ви шукаєтe сучасний газовий настiнний котел з оптимальним спiввiдношенням цiни, якостi та технiчних по казникiв? Vitopend 100 – це вірний  вибiр. Ви можете знайти необхiдний для себе варiант в асортиментi рiзних потужностей і типiв виконання.

Завдяки низькому рівню шуму Vitopend 100-W підійде як для нових будинків, так і для модернізації систем опалення в існуючих.  

Надійний у роботі

Тиск пiдведеного газу – 13 мбар для забезпечення надiйної роботи котла. 

У котел Vitopend 100 вбудована автоматика,що дозволяє керувати котлом в режимi роботи з постiйною температурою подачi.Також котел оснащений iнтегрованою функцiєю захисту вiд замерзання i системою дiагностики.

Високий комфорт гарячого водопостачання

У виконанні комбінованого котла (з інтегрованою функцією приготування гарячої води) Vitopend 100-W надає високий комфорт гарячого водопостачання, зокрема й без водонагрівача. Це дозволяє економити місце. За приготування гарячої води відповідає вбудований пластинчастий теплообмінник. 

Продукт у розрізі

Огляд

Потужність (кВт)
10,2 - 27,3 кВт
Нормативний ККД
91%
Паливо
icon-gas.png
Природний газ E (H) та LL, зріджений газ P
Застосування
icon-wohngebaeude.png
Приватний будинок, квартира в багатоквартирному будинку, модернізація
Обслуговування
Простий у використанні регулятор з інтегрованою системою діагностики, з рідкокристалічним дисплеєм
Гаряче водопостачання
Виконання як комбінований котел: компактний пластинчастий теплообмінник для гарячого водопостачання. Виконання як одноконтурний котел: потрібен додатковий ємнісний водонагрівач для комфортного ГВП
Інші ознаки
Компактні габарити, економія місця, бо немає потреби у бокових відступах для сервісу.
Webp.net-resizeimage (3).png

fernbedienungen.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.